Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karty - orákulum - konzultace

Příspěvky

Výklad karet Lenormand

10. 1. 2021

Konzultace s pomocí karet - nahlédnutím na stávající situace do podvědomí (neboli do vzorců duše) doplněním o numerologii a karmalogii, nahlédnu na celkové datum narození a úkol duše. Zjistíme, zda duše plní své karmické zadání. Na čem máte zapracovat během života. V čem máte bloky, co je třeba dořešit, aby člověk mohl jít dál a správnou cestou. Které vzorce duše, rodové linie nás blokují. Život je změna a je třeba se postavit životním výzvám. Vše, co do života přichází jsme schopni zvládnout.

Karty můžeme přirovnat ke svítilně ve tmě, která nám ukazuje část naši životní cesty, kterou můžeme díky tomu zahlédnout a také se na určité věci připravit, změnit je či změnit sami sebe, což je nejdůležitější. Osud si každý vytváří sám, ale je mnoho aspektů, kterým tato cesta předchází. 

Dokážou nahlédnout do bloků z dětství, do podvědomých bloků. Nahlídnout na způsob komunikace, sebevyjádření. Na vztahy, jak osobní, tak pracovní. Pracovní situaci, zdravotní stav. Co vás chce osud naučit. V čem činíte neustále si sami nepříjemnosti. V čem se nedokážete rozhodovat. Jaký máte postoj k lásce. Finanční situaci. Charakter osobnosti. Vazby mezi lidmi. 

Dají se s nimi nahlížet na stav nemovitostí. Vhodnost koupě pozemku. Možnost stěhování, ale i cestování. Ukazují na možná nebezpečí, varují, upozorňují, směrují. 

Ukáží vám v čem jste zaslepení, v čem jste si vytvořili určitou iluzi. A mnoho dalšího.  

 

Andělské karty

31. 12. 2019

Pokud máte zájem o poselství od těchto nádherných Andělských tarotových karet. Velice ráda vám zpracuji poselství, které  vás nasměruje na cestu uvědomění. Stačí zaslat data narození, koho se otázka týká a přesná otázka, na kterou chcete znát odpověď.

 

Recenze na konzultace

14. 6. 2016

Zde mohou klienti psát své recenze dle svých zkušeností. Předem děkuji všem. S láskou Iris

 
Celý příspěvek | Rubrika: Karty - orákulum - konzultace | Komentářů: 6

Kartářská etika

7. 10. 2012

Kartářská etika

 

Tarot

4. 3. 2012

 

Cesta Blázna

Velká arkána - 22 karet

- životní pouť

- proces vlastního zrání a duchovního růstu

- všichni začínáme jako BLÁZEN

Každý náš krok na živnotní cestě lze najít na CESTĚ BLÁZNA. Někdy se musíme o krok vrátit a pak jít dále, ale vždy se z nevědomého a naivního dítěte během života stane moudrý a zkušený člověk.

 

Druhy výkladů

4. 1. 2012

Pokud tazatel potřebuje jen poradit, jaké rozhodnutí je pro něj lepší, může využít 30 minutovou konzultaci. Často rozhodujeme mezi dvěmi možnostmi a bojíme se učinit krok, ať neučiníme chybu, pak je dobré si položit otázky, která možnost je pro nás přínosnější.

 

 

Symbolon

26. 10. 2011

 

Jedinečná hra, která umožňuje vzpomenout si a poznat věci ukryté v nás. Symbolon je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím.

Symbolon vám pomůže k rozpoznání, pochopení a přijetí všech vašich částí - vnitřních osobností - které neznáte, a které vedou svůj vlastní život v temných chodbičkách a zákoutích vašeho nitra, kde bez zjevných příčin nepochopitelně přetvářejí váš život.

 

Historie Lenormand

26. 10. 2011

Historie Madam Lenormand a karet Lenormand

Mademoiselle Lenormand je dodnes uznávaná a proslavená po celém světě, coby velká jasnovidka 19. století. Své slávy dosáhla především díky vykládacím kartám, které pravděpodobně sama vytvořila a které také nesou její jméno. Kdo tedy byla tato velká vizionářka?