Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki a další energie

Příspěvky

Pranic Healing - Léčení pránou

25. 3. 2019

Pranic Healing - Léčení pránou

Prána je vitální nebo životní energie, která udržuje tělo naživu a při dobrém zdraví. Tím, že se vyšle životní energie ke klientovi, dojde k léčení i uzdravení.

 

 

Léčení Jednorožcem

3. 1. 2014

 Léčení Jednorožcem - Unicorn Energy Healing Systém
Jednorožci nyní přicházejí do našeho světa v této době velkých problémů, aby nám předali dárek bezpodmínečné lásky a darovali nám moc uzdravení svými energiemi a energiemi jejich rohu.
Jednorožci žijí zde a nyní mezi námi, ale na vyšší vibrační úrovni, než je ta naše; z tohoto důvodu můžeš jednorožce a jiné astrální bytosti vidět jen tehdy, když je oddělující závěs mezi světy velmi tenký.
 

Imara Reiki

10. 5. 2012

Imara je velmi jemná, ale intenzivní energie

znamená „více“ Reiki ve vztahu k vyšší vibraci této energie

IMARA je známá tím, že dokáže vyřešit propojení s bytostmi světla a různých bloků a traumat z minulosti. Umí spálit i magii a voodoo toho nejtěžšího kalibru.  Zatímco jogíni říkají, že karmu "vaří", tak Imara Reiki je skutečný "spalovač" karmy.

 

Světelné bytosti

4. 3. 2012

 

Archanděl Michael - Je jako Bůh, pravá ruka Boží 

* dohlíží na strážné anděly

* má po boku družinu milostrdných

* je spojený s modrou barvou

* zjevuje se se svým mečem, který přesekává veškerá pouta

* pomáhá k odpoutání, proti strachu, ve spravedlnosti, s ochranou, se smrtí, s odvahou, s vazbami

 

Aktivace krystalů Atlantidy

12. 11. 2011

 

Tento systém není léčebným systémem jako takovým, i když může být pro tento účel použit pro tebe i ostatní. Aktivace krystalů Atlantidy je v první linii určena k duchovnímu a osobnímu rozvoji a může ti na tvé duchovní cestě i lidstvu při jeho vzestupu vědomí poskytnout významnou pomoc.

Smyslem této aktivace je přinést znovu vědění a energii, která byla uložena do paměti velkého hlavního krystalu Atlantidy a ještě tam je a tento krystal se nacházel ve velkém Poseidonově chrámu léčení v Atlantidě.

 

Reiki

26. 10. 2011

Reiki je univerzální léčivá energie.  Přesně takový význam má japonské slovo Rei-ki. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým.

Mnohde se dočteme, že to je energie, kterou nám daroval Bůh. Já bych tu chtěla ale předeslat, že Reiki nemá nic společného s náboženstvím ani filosofií. Nemá nic společného s tím, jestli jsme věřící nebo ateisté. Tato životní energie je zdrojem života samotného a je mnohem starší než kterákoliv náboženská filosofie.