Jdi na obsah Jdi na menu

Symbolon

26. 10. 2011

byk.jpg

Jedinečná hra, která umožňuje vzpomenout si a poznat věci ukryté v nás. Symbolon je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím.

Symbolon vám pomůže k rozpoznání, pochopení a přijetí všech vašich částí - vnitřních osobností - které neznáte, a které vedou svůj vlastní život v temných chodbičkách a zákoutích vašeho nitra, kde bez zjevných příčin nepochopitelně přetvářejí váš život.

101_5009.jpg

Symbolon je vynikajícím nástrojem pro psychoterapii a poznání sebe sama.

Každá karta představuje jednu vnitřní osobnost, její chování a motivy, a zároveň oblast, která volá po pozornosti a potřebuje světlo našeho vědomí. 

POZOR, tyto karty NEJSOU VHODNÉ pro jemnější nebo slabší povahy, nevykládejte si je často, prosím. Symbolon se ale výborně hodí k rozpouštění ega (pýchy, panovačnosti).

 101_5010.jpg

Nasměrují vás na cestu uvědomění. Ukáží na blok, který máte v podvědomí. Řešení, kterým máte blok zpracovat a výsledek, kde cesta uvědomění povede, jakmile blok zpracujete a vyřešíte. Proto tyto karty ráda používám při práci s klientem.

symbolon.jpg