Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapie

Příspěvky

Bachovy esence

14. 4. 2019

 

Bachovy květové esence

Dr. Edward Bach 

lékař, bakteriolog, homeopat, zakladatel Bach květových esencí

Co je to Bachova květová terapie ?

Jde o léčení nejjemnější a nejpřirozenější na světě. Ve své jednoduchosti dokonalý a zcela kompletní. Jeho účinky jsou nesmírné a pomáhají už takřka osmdesát let.

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

 

LSVJ - Léčení skrze vyšší Já

26. 10. 2018

Léčení skrze vyšší Já

Tato technika pracuje s Akašickými záznamy, ze kterých médium čerpá veškeré informace a to skrze práci s kyvadlem a Vyšším Já nebo nejvyššími duchovními průvodci - Mistry.

Technika vznikla spojením několika metod, zejména speciálních spirituálních technik a channelingu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Terapie | Komentářů: 34

Terapie EFT - technika emoční svobody

11. 12. 2017

 

"Příčinou všech našich negativních emocí, je porucha v tělesném energetickém systému."

Terapie EFT

Dr.R. Callahan - zakladatel techniky emoční svobody - EFT, který objevil, že systém meridiánů, jež fungují mezi naší psychikou a fyzickým tělem má důležitou úlohu na našem psychickém i fyzickém problému.

 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Terapie | Komentářů: 1

Minulé životy

30. 9. 2012

Minulé životy neboli reinkarnace 

Naše těla jsou pouze fyzická schránka pro naši Duši, která je věčná a pouze se reinkarnuje do dalšího těla narozením. Již staří Egypťané věřili v reinkarnaci. Proto daná duše zažije mnoho těl během své cesty uvědomění a růstu. 

Je mnoho lidí, co od malička má různé fóbie bez sebemenšího důvodu, mluví zážitky a vypráví vzpomínky, které nikdy v daném životě neprožili. Je to způsobeno podvědomím, které má v sobě uložené vzpomínky z minulých životů a vědomě si v daném životě nejsme vědomi, proč se dané situace bojíme, z čeho máme strach nebo proč daný zážitek či vzpomínka je pro nás tak emočně živá, aniž bychom ji dříve prožili. Což nyní můžeme společně zpracovat při terapii....