Jdi na obsah Jdi na menu
 


Průvodce

Od září 2017 můžete využít službu „Průvodce“. 

"Nepůjdu před tebou, ani za tebou, ale vedle tebe."

fb_img_1550339350347.jpg

Někteří již o této možnosti víte, neboť jsem s vámi o tom hovořila při konzultaci a již jste danou službu využili. Pro mnohé je to novinka.

Počet zájemců je omezený na 10 osob v měsíci, což více není možné z časových důvodů. Jakmile se uvolní prostor, mohu konkrétního zájemce informovat, že se uvolnilo místo. 

Mnoho klientů má potřebu se mnou často jen tak psát a jako kouč směřuji klienty svými slovy na cestu uvědomění. Povzbudit, podpořit, nasměrovat, uklidnit, ale samozřejmě nejedná se o konzultaci nebo zpracování otázky. Jen možnost znát nezávislý názor, jiný úhel pohledu či radu. S někým si promluvit, svěřit se, ale kolem sebe nemáte nikoho, kdo jde stejnou cestou duchovního růstu, není stejně naladěn, tudíž chybí vám zpětná vazba na vaše pocity. Někoho, kdo vidí váš potenciál a věří, že zvládnete vše, jen potřebujete posílit, abyste pak dokázali vše zvládnout sami bez vedení. 

Včas si rezervujte měsíčního průvodce. V případě pasivity se odměna za službu nevrací. Budu odpovídat v rámci své pracovní doby, kterou mám uvedenou v ceníku.

Aby byla energie v rovnováze nabízím tuto službu za finanční odměnu.

V rámci možností odepisuji na vaše soukromé zprávy pouze přes FB messenger.

Měsíční průvodce je za odměnu 350 Kč/15 EU 

S láskou Iris
Irena Gulová
Vnitřní rovnováha
www.vnitrnirovnovaha.cz