Jdi na obsah Jdi na menu
 


LSVJ - Léčení skrze vyšší Já

 

img_20190313_135733.jpg

Léčení skrze vyšší Já

Tato technika pracuje s Akašickými záznamy, ze kterých médium čerpá veškeré informace a to skrze práci s kyvadlem a Vyšším Já nebo nejvyššími duchovními průvodci - Mistry.

Technika vznikla spojením několika metod, zejména speciálních spirituálních technik a channelingu.

img_20190115_091459.jpg

Terapie LSVJ
 
Osobně v kanceláři v Ostravě v rámci mé pracovní doby uvedené v ceníku. Počítejte minimálně se 3 hodinami, kdy si píšete poznámky během celé terapie. Již nedělám audio nahrávku.
 
Nebo dálková terapie bez přítomnosti. Doporučuji si lehnout, odpočívat, ale můžete dělat i běžnou denní činnost. Nedoporučuji pít alkohol, řídit auto, pracovat fyzicky těžkou, náročnou práci. Nepracovat ve výškách. Nekřížit ruce a nohy. Nedoporučuji v těhotenství LSVJ. 
 
Během čištění můžete pociťovat různé emoční rozpoložení, pocit nevolnosti, těžko od žaludku, slabost, točení hlavy, které odeznívájí po uvolnění bloku, programu, přesvědčení, které se může právě čistit.
 
Spojím se přes aplikaci messenger, viber, whatsapp, že začínáme. Na začátku čistím celý energetický systém, abych se energie pak zaměřila pouze na programy a bloky. Informuji, kdy končím a jdu nahrát záznam celého čištění na konci. Během celé doby si píšu zápis, který zasílám do aplikace či na email po ukončení. Audio nahrávku v mp3 celého čištění s terapie zasílám na email. Nahrávka může být 15-40 minut dlouhá, dle rozsahu celého čištění, která se zahrnuje do času terapie. 
 
Vždy uvádím dobu čistění, které po terapii doznívá. V daném období hodně pít pro uvolnění všeho. V této době může se projevit nemoc, fyzické projevy,  bolest hlavy, častější vylučování, jako forma čištění. V té době se nedivím ničemu. Po čištění přichází úleva a postupná změna i v realitě.
 
Pro uvolnění příznaků očistné doby, můžete použít frekvence Hz. Jedná se o frekvence 396 Hz, 417 Hz, 528 Hz, 639 Hz, 741 Hz, 852 Hz, 936 Hz. Tyto frekvence jsou součástí Solfeggio stupnice, která má velmi starou historii. Dr. Leonard G. Horowitz (specialista na genetickou biochemii). Lékař, který má podíl na tom, že ke stávajícím Solfeggio frekvencí přibyly další tři - 174 Hz, 285 Hz, 963 Hz. Významy frekvencí https://celostnivzdelavani.cz/frekvence-zivota
 
Pokud duše vidí v tom, co řeší výhodu a nechce se jí vzdát, což je její svobodné rozhodnutí, může si vše vrátit do původního stavu. Na konci čištění provádím odstranění bloků a programů, které by bránily přijmout změny a zodpovědnost, ale i tak svobodná vůle duše má poslední slovo. Tato technika nenahrazuje lékařskou péči.
 
I když moje osobní zkušenost mi ukázala, že pokud selhává klasická medicína, mám i jinou volbu, jak se zbavit problému, které mě tíží. 5 let na kožním nebylo možné odstranit bradavici. Po čištění do 14 dnů úplně pryč, do měsíce místo zcela zahojené. Bloknutou krční páteř kvůli nepříjemné situaci, čištěno. Po pár hodinách úleva, do 24 hodin bez příznaků. Při nálezu cysty u mé dcery na vaječníku čistění, během očistné doby praskla a nemusela podstoupit zákrok. Máte problémy s konkrétními vztahy, prací i zde lze použít čištění a změnit stav do zcela nové úrovně.
 
1 hodina za 450 Kč/19 EU
Za každou další započatou hodinu částka 200 Kč/8 EU
2 hodiny za 650 Kč/27 EU
3 hodiny za 850 Kč/35 EU
4 hodiny za 1050 Kč/43 EU
5 hodin za 1250 Kč/50 EU
 
Každé úterý možnost se objednat v čase 15:00-18:00 mimo pracovní dobu LSVJ 3.hodiny pouze na dálku za 1000 Kč/41 EU.
 
Vždy nutné uhradit  minimálně 3 hodiny terapie předem. Běžně stačí klientům 3 hodiny u jedné terapie. V případě prodloužení se doplatí po terapii. Někteří klienti jsou přesvědčení, že jim jedno sezení stačí, ale opak je pravdou. Pokud skutečně chcete změnu a přistupujete ke svému životu zodpovědně jsou vhodné 2 - 3 terapie. Změny se sice dějí i po jedné terapii, ale abyste dosáhli trvalého výsledku, vše chce čas i vlastní úsilí. Každá terapie pouští vždy pouze do určité úrovně vědomí, aby i změna mohla proběhnout bez komplikací na všech úrovních bytí.

img_20190115_090055.jpg


Průběh LSVJ
 
Práce s Vyšším Já nebo nejvyššími duchovními průvodci spočívá v používání kyvadla, které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky. K tomu všemu je třeba soustava 80 tabulek, v nichž je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit. Před každou prací s klientem žádám o povolení na práci. 
 
Konzultace je pro klienta nenáročná a pohodlná, není zapotřebí absolvovat žádné cviky, postoje ani složité manipulace. Jde vše praktikovat i na dálku, tedy osobní přítomnost klienta není nutná. Od klienta se vyžaduje jen vědomá a aktivní snaha řešit vlastní problémy, jeho vědomá ochota přijmout změnu. Mnoho klientů totiž žije v představě, že terapeut s pomocí spirituálního léčení vyčistí a odstraní jejich problémy – a tím je věc vyřešena. Je nutné, aby klient změnil svůj způsob života, myšlení a jednání, aby znovu nevytvořil prostor pro opětovný vznik či návrat těch energií, které již jednou byly vyčištěny. Předpokladem vyléčení je, že klient se bude na svém vyléčení aktivně podílet aspoň ze 60 %, těch zbývajících 40 % tvoří pomoc léčitelů a ostatních lidí.
 
Každý klient, u kterého proběhlo duchovní léčení skrze Vyšší Já na dálku bez účasti, obdrží popis průběhu léčení i s výsledky emailem. Osobní terapie nebo přes aplikaci si mohou průběh terapie psát. 
 
Při čištění negativních energií mnozí klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech, točení hlavy, nevolnost od žaludku nebo mohou i plakat, apod. Tyto projevy však trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií a emocí, které klient v sobě držel a při čistění dostaly možnost se uvolnit.

Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikly mnohé z jeho problémů. Je to motivace k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. A to je důležitý předpoklad pro to, aby se staré problémy už nevracely. 
  
Výhodou metody LSVJ je, že práce skrze Vyšší Já je rychlá a mnozí klienti pociťují značnou úlevu. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií. Ve většině případů postačí jedna až dvě konzultace. 
 
Každý člověk je unikátní bytost obdařená svobodnou vůlí. Znamená to, že každý dělá rozhodnutí ve svém životě sám. Člověk může přijmout svoje problémy a těžkosti a zvolit si život ve stresu a nemoci, nebo se rozhodne jim čelit a pracovat na svém rozvoji. Máme právo si vybrat. Pokud se sami rozhodneme řešit svoje problémy a přijmout zodpovědnost za vlastní život, potom může být metoda LSVJ nápomocná. Odměnou za tuto snahu bude pocit svobody, uvolněnosti a radosti ze života. 

     Vše, co se děje v našem životě, není náhoda. Jsou to lekce života, které jsou nám uštědřovány. A způsob jakým se k nim postavíme, rozhodne, zda se budou opakovat nebo jich není již zapotřebí.

      Na problém nenahlížejme  tak, že se ptáme: "Proč se mi to děje?"

Ptejme se: "Co mi daná situace má přinést, na čem mám zapracovat?"

A v tom může LSVJ  velmi pomoci. Pochopíme-li důvod, máme řešení. Pak není důvod ke stresu a strachu z dané situace, strachu z nemoci. A to přináší pocit klidu.

      Vyšší Já může rovněž pomoci při rozhodování problémů. Zda je dané rozhodnutí přínosem či nikoliv. Z kolika procent je výhodné.  Práce s Vyšším Já otevírá cestu k dalším možnostem v životě.

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anonymní dotazník

(Klientka 13, 3. 8. 2020 15:30)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
Na FCB se mi objevil odkaz na webové stránky vnitřní rovnováha.


Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
Chci se naučit nepřijímat negativní energii ze svého okolí.


Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Cítila jsem příjemný klid a postupné chvění v jednotlivých částech těla, únavu.


Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
Vnitřní klid. Zatím jsem absolvovala pouze 1 terapii před několika dny, ale např. konflikty a křičení dětí zvládám v klidu a bez nervozity.


Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
Zatím mám za sebou pouze 1 terapii, ale těším se na další.


Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč?
Ano, určitě. Již delší dobu pracuji na tom, abych pocítila vnitřní klid a sebelásku a postupně velmi, ale velmi pomalými kroky se mi tento stav zlepšoval. Když jsem poslouchala nahrávku paní Iris o blocích, které si s sebou nese moje duše. Říkala jsem si, ANO, to přesně cítím a nevím, jak bych se s nimi sama vypořádala.


Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Anonymní dotazník

(Klientka 12, 3. 8. 2020 13:05)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
Z internetu a podrobněji od vás.

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
Vztah s přítelem a s dědou, zdraví, všeobecně, ženské energie...

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Emočně jsem byla mnohdy rozhozená, někdy mě dokonce bolela hlava, ale s tímto vším jsem byla již předem seznámena.

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)

Uvědomila jsem si řadu věcí, díky kterým jsem byla schopna posunout se dál a už je pak neřešit. Změnila jsem řadu svých priorit a uvědomila si, že jsem předtím řešila spoustu nepodstatných věci. Naučila jsem si vidět člověka, kterého jsem předtím doslova nesnášela úplně v jiném světle, než jsem byla zvyklá a zkusila vidět určitou situaci i z jeho pohledu. Osobně si myslím, že terapie LSVJ mi hodně pomohly a inspirovaly k tomu, abych se najednou snažila být lepším člověkem. Věřím, že směřuji správnou cestou a za také k lepšímu životu.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie

Popravdě už to ani nepočítám, určitě více než 10.

Doporučil/a byste terapii?
Ano určitě. Odpověď je v přínosech.

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Těhotenství

(Vnitřní rovnováha , 4. 3. 2020 14:17)

Každá žena je jedinečná. Skoro každá žena touží po miminku.

U jedné klientky sice k těhotenství nedošlo, ale uvědomila si, že chyba není v ní a je důležité, aby chtěli miminko oba.

U druhé klientky stačilo jedno LSVJ a těší se již ze svého těhotenství s manželem. Ale tady bylo přání u obou a jen se tomu pomohlo.

Jsem zvědavá na průběh další klientky, která řeší stejné téma.

Anonymní dotazník 11

(Klientka11, 24. 1. 2020 8:38)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
O LSJV jsem se dozvěděla od své kamarádky, která už několik LSVJ absolvovala a doporužila mi ho.

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
V tu dobu jsem řešila sytuaci, kdy jsem dlouhodobě nemohla otěhotnět, proto jsem vyhledala LSVJ.

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Po prvním LSVJ na mě očistná doba zapůsobila opravdu hodně. Projevila se u mě i fyzicky a to tím, že jsem onemocněla. Zvýšená teplota, bolest hlavy a kloubů. A psychicky se ve mně míchaly všechny pocity, které se měly uvolnit a nebylo mi moc dobře, dokoncejsem dlouho zvažovala, jestli kdy absolvuji další LSVJ. Vše se ale uklidnilo a čištění se začalo projevovat v běžném životě.

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
LSVJ mi přineslo velkou změnu v mém životě. Těhotná sice nejsem ani teď, protože to není záležitost pouze jednostranná, a já jsem si své bloky vyčistila, ale pomohlo mi to vše vidět jinak. Vnímat i další okolnoti, žít i pro jiné věci. Vše, co vyšlo najevo při čištění,třeba situace v partnerském vztahu, se sami začaly řešit i ve skutečnosti.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
Absolvovala jsem 2 terapie LSVJ a 1 moje dcera a u té vidím, že jedna je opravdu málo.

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč?
Ne - proč?
Ano, terapii bych určitě doporučila všem, co mají pocit, že jejich život nikam nesměřuje a že stále stojí na jednom místě a sami neví, jak z toho ven. LSVJ jim ukáže další možnosti.

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj
Je málo takových lidí jako paní Irena, kteří mají opravdový dar pomáhat. A já si jí moc vážím a děkuji za to, že mi vstoupila do života.

A ještě bych Vám chtěla říct, že jak jste mi dělala to čištění bytu a radila jste mi, tak jste měla pravdu.

Klienti

(Vnitřní rovnováha , 16. 1. 2020 15:05)

Rok 2019 Po terapiích LSVJ

2 nekuřáci
2 vyřešené vyhrané soudy a konec trápení

Vyřešení zdravotních komplikací u některých klientů, změna myšlení a řešení života k lepšímu. Vyřešení vztahových problémů s partnery, rodinnými členy. Rychlejší dořešení situací, které se řešily.

Některé klienty našly cestu sebelásky a odpustili v minulosti lidem, kteří je blokovali v posunu.

Někteří úspěšně vyřešili bydlení a kdo bude v jejich prostoru.

Pokud byla nějaká situace patová, vždy pomohla vyšší síla zázrakem k vyřešení.

Anonymní dotatnik 10

(Klientka 10, 16. 1. 2020 14:51)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
1.O LSVJ jsem se dozvěděla od vás.

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
2. Vztah, všeobecně, škola a zdraví.

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
3. Určitě jsem v té době by dost citlivá a náladová.

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
4. Určitě mi to přineslo změnu v tom, jak se chovat nemám a tak celkově jsem změnila přístup k určitým věcem. Pocítila jsem celkovou úlevu a větší psychickou vyrovnanost.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
5. 7x až 8x

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč?
6. určitě ano, protože to postupně odkrývá mou osobnost a mám šanci pracovat na věcech, ve kterých mám nedostatky, např. nezpracované vztahy, strachy atd.

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Anonymní dotazník 9

(Klient 9, 16. 1. 2020 14:47)

Klient před terapii delší čas užíval antidepresiva. Může se stát, že se čištění zaměří na vyčištění těla i duše od toxinů.

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
Po dohodě jste mi ho nabídla jako terapii

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
Zdraví - kolísavé nálady, nespavost, strach...

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Očistná doba byla psychicky náročnější

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
LSVJ mi moc nezabral, alespoň tak jsem to v tu dobu vnímal. Věřím, že teď by mohl být účinek efektivnější.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
Nejsem si jistý, 2 - 3

Doporučil/a byste terapii?
Ano - nezabrala mě, ale druhému by mohla pomoci, každý jsme jiný

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
I když mi terapie LSVJ moc nezabrala, i tak jsem byl nadmíru spokojený s Vašim osobním přístupem a službami. Když mi bylo mizerně, psala jste si se mnou a byla mi v tu dobu velikou oporou. Za to máte můj veliký dík. Tak přátelský a vstřícný přístup se málokdy vidí.

Anonymní dotazník 8

(Klientka 8, 7. 1. 2020 13:14)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
Z internetu

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
Ukončení vztahu

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Cítila jsem úlevu, uvolnění a vyrovnání se samé se sebou

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
Víc si věřím, vnímám co mi moje vnitřní já (duše) říká

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
Absolvovala jsem 1 terapii (zvažuji další, vnímám, že ji ještě potřebuji)

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč? Ano - člověk někdy potřebuje pomoc, postrčení od druhého

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Anonymní dotazník 7

(Klientka 7, 5. 1. 2020 17:51)

Ako som sa dozvedela o LSVJ.
Info som získala z vašej stránky.

Kvôli čomu som LSVJ terapiu chcela?
V živote sa nám dejú mnohé veci, ktoré nevieme pomenovať a načítať, možem ich nazvať aj vzorce správania, ktoré nás cyklia v istých rovnakých situáciách a nedokážem potom zmeniť v istej situácii správanie či zaujať iný postoj. Bolo pre mňa dôležité objaviť prvotné príčiny a spúšťače týchto vzorcov a odstrániť ich, aby sa zamedzilo ich opakovaniu.

Ako ste vnímala očistnou dobu, vaše osobné dojmy?
Nepamätam si, ale nemyslím, že by to boli nejaké výrazné psychické či fyzické stavy.
Aký prínos LSVJ priniesol do vášho života?
Môžem povedať, že zmeny, ktoré sa udiali boli výrazné a trvalé v určitej oblasti a pocity neboli nejak výrazné ale postupne som si uvedomila, že určité návyky či vzorce sa zmenili a nastalo vyladenie a značné pochopenie vecí. proste iný pohľad na vec, schopnosť inak konať a zaujať iný postoj čo vychádzal zvnútra.

Koľko ste absolvovali terapii?
Bohužial podarila sa len jedna

Doporučili by ste terapiu? určite áno

určite do budúcna budem zvažovať ešte dalšie liečenie, len bolo obdobie kedy ma to odviedlo inam, a na čas nechalo naberať skúsenosti iným smerom.

Anonymní dotazník 6

(Klientka 6, 2. 1. 2020 10:18)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
- zo stránky na webe: Vnitřní rovnováha

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
- všeobecne... ale aj riešiť vzťahy

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
- skôr emočne, cítila som sa voľnejšia a ľahšia

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
- uvedomujem si, že keď chcem zmenu v živote, musím zmeniť správanie a postoj k danej veci

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
- zatiaľ jednu, ale určite chcem absolvovať aj ďaľšiu

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč?
Ne - proč?
- áno, pretože minimálne pomôže zmeniť pohľad na svoj problém a tým pádom sa vynorí riešenie, alebo spôsob ako sa posunúť

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano/Ne
- áno

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
pokiaľ máte problémy, obráťte sa na pani Irenku. Môžete len získať. :-) ďakujem

Anonymní dotazník 5

(Klientka 5, 30. 12. 2019 22:26)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
od kolegyně

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
vztah, práce, zdraví

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
lehká nervozita

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
změna v chování, lepší vztah hlavně s matkou, s manželem, věřím že i lepší s kolegy.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
dvě terapie, chtěla bych po Novém roce objednat na další

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč?
doporučila, cítím se mnohem líp, jsem klidnější a když občas vybuchnu, hájím a stojím si na svých právech.
Moc bych chtěla terapii pro manžela, přemlouvám jej.

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano/Ne
anonymně můžete vložit.

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
Kromě terapie čištění skrze vyšší já jsem absolvovala i emoční masáž, delší dobu aplikuji celostní mediciínu, takže si myslím, že mně pomohly všechny tři. Pořád ke mně šlo, že musím odpustit sama sobě a prosit za odpuštění ostatní lidi a nechápala jsem proč, protože si myslím, že nikomu neškodím, doufám, že ani sama sobě. Snažím se žít tak, abych měla čisté svědomí, nikomu neubližovala a nerozuměla jsem tomu.

Anonymní dotazník 4

(Klientka 4, 30. 12. 2019 22:18)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
Cez Vašu ponuku na webe a následne Vaše odporúčania v konzultácií.

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
Vzťahy a riešenie posunu v živote.

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Energetická stabilita až nárast energie, jasnosť úsudku v riešení problémov a zrýchlenie môjho vnímania v daných situáciach, teda že rozpad ilúzií bol u mňa citeľný a závoje sa mi po LSVJ odokryli.

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
Jasný úsudok, získanie sebadôvery a ráznosť krokov k radikálnej zmene môjho života, potlačenie strachu a programov plynúcich z mojej rod. línie a jasnosť riešenia predtým komplikujúcich situácií.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
Dve terapie LSVJ som absolvovala doteraz.

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč? Určite áno, pretože je to cesta k rozkľúčovaniu a pochopeniu situácií, ktoré riešime a niekedy nevieme vystúpiť z blúdneho kruhu, do ktorého sme vťahovaní manipulátormi bez vedomia, že sme manipulovaní! Doporučujem terapiu LSVJ kôli pochopeniu svojej podstaty, cesty, svojho poslania tu na Zemi.

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
Ste úžasná, jedinečná a ja Vás vnímam ako anjela tu na Zemi s jedinečným poslaním, predávania svetla nám ľuďom do našich sŕdc i pomyselného svetla na našu cestu životom.
Zo srdca Vám ďakujem za Vašu ústretovosť, vysvetlenie, pomoc a ochotu

S úctou a láskou,

Anonymní dotatnik 3

(Klientka 3, 30. 12. 2019 11:13)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
O LSVJ jsem se dozvěděla z Vašich webových stránek https://www.vnitrnirovnovaha.cz/.

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
LSVJ terapii jsem chtěla podstoupit kvůli svému zdraví, vysoký krevní tlak v nízkém věku a následně u mě byly nalezeny změny na slezině, včetně zvětšení uzlin v dutině břišní. Také poupravit myšlení, které mi tyto zdravotní problémy způsobovalo.

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
Bolela mě hlava a trochu víc jsem brečela než je u mě zvykem.

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
Terapie LSVJ mi pomohla přestat pořád a neustále přemýšlet. Pomohla mi, nechat myšlenky plynout a ne si každou vteřinu vybírat novou, nad kterou bych se pak mohla trápit a řešit ji. Pomohla mi začít odbourávat záležitosti, které mi zdravotní problémy kousíček po kousíčku způsobovaly. Dokázala jsem změnit práci; odpoutala jsem se od člověka, který mě 10 let trápil, ale já ho pořád viděla jako Boha a celkově si, jak se říká, nenechám s*át na hlavu.
A všechny tyhle změny mi pomohly zlepšit můj zdravotní stav. Už nemám tak vysoký krevní tlak, změny na slezině naštěstí nejsou akutní nádorové onemocnění a také už nemám zvětšené uzliny.

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Zatím jsem absolvovala 2 terapie, ale určitě se chystám na další.

Doporučil/a byste terapii?
Ano - terapie mi ukázala, že většinu zdravotních problémů si člověk vytváří ve své hlavě a když se mu podaří změnit myšlení, podaří se mu vyzrát i na nemoc, která ho sužuje.

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
Pokud na tyto věci mezi nebem a zemí věříte, což předpokládám, že ano, když jste na této stránce a řešíte nějaký problém, jděte do toho, doporučuji všemi deseti.
Paní Iris je úžasný člověk, ke kterému se velmi ráda vracím. Nejen na terapii LSVJ, ale také na konzultace a na nákup krásných náramků.

Anonymní dotatnik 2

(Klientka 2, 29. 12. 2019 22:35)

> Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
Cez fcb a kamarátku ktorá Vás tiež našla na fcb
>
> Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
> (všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
Kvôli vzťahu a kvôli praci
>
> Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
> (emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
Cez vztahy iné vnímanie cez samu seba iné reakcie,fyzicky únava
>
> Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
> (změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
> Zmena k postoju k sebe samej, k práci ,k partnerovi uvedomenie si hodnoty seba,sebavedomie,sebaucta,ľahkosť,úľava,vnútorná sila.

> Kolik jste absolvoval/a terapií?
> Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
2 terapie a 1krat karty,1 krát Bachovky
>
> Doporučil/a byste terapii?
> Ano - proč?
> Ne - proč?
Doporučujem terapiu, áno. Pre samého seba v živote,pre väčšie ukotvenie sa vo svojom živote,pre odľahčenie od mysle,uvoľnenie bytia, nárast vnútornej sily uvedomenie si svojho ja a vďaka tomu iné reakcie na svoje okolie cez uvedomenie sa.Takto som to vnímala.
>
> Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
> Ano/Ne
> Áno môžete,ďakujem.

> Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
Ďakujem že som si dala možnosť posunúť sa hlbsie do svojho vnútra i vďaka Vám

Anonymní dotatnik 1

(Klientka 1 , 29. 12. 2019 22:11)

Jak jste se o LSVJ dozvěděl/a?
od známé, jejíž sestra u vás LSVJ absolvovala

Kvůli čeho jste LSVJ terapii chtěl/a?
(všeobecně, zdraví, práce, vztah, soudy apod.)
zdraví

Jak jste vnímal/a očistnou dobu, vaše osobní dojmy?
(emočně, zdravotně, psychicky, doplňte)
zdravotně docela náročně - propad, psychicky úlevně, přicházelo spousta prozření a uvědomění

Syn je naprosto v pořádku (takže poděkování i vám, za vaši pomoc :-) ) a tak nějak se pár věcí u mne posunulo. Byť teda zdravotně mám pocit, že jsem na tom hůř a hůř, ale po stránce emoční a vnímání je mi líp.

Jaký přínos LSVJ přinesl do vašeho života?
(změny v chování, v postoji k situacím, vyřešení situací, změny v životě - konkrétně jaké)
Mimo to co, co uvádím v následující otázce (zda bych terapii doporučila), vnímám posun ve svém chování a nazírání na určité situace a lidi kolem sebe. Tak nějak celkově i uvědomění si své hodnoty, chuť plnit si své cíle, žít radostněji

Kolik jste absolvoval/a terapií?
Doporučené minimum pro změnu jsou 3 terapie
já osobně 3 terapie + jednu pro syna

Doporučil/a byste terapii?
Ano - proč?
Ne - proč?
Doporučila . Slovy neumím úplně přesně vyjádřit důvod, ale vnitřně jsem pocítila po terapiích jakousi větší vnitřní sílu, úlevu, větší klid na duši, nadhled,...

Mohu anonymně Vaši odpověď vložit na můj web?
Ano/Ne
Ano

Osobní sdělení, které chcete předat a neptala jsem se na něj?
Jako velmi milou a povzbudivou součást terapií vnímám i váš milý přístup a komunikaci s vámi. Vždy mi dodala impuls k tomu, posunout se o krok dál, pocit "důležitosti", nadhled, možnost být sama s sebou, přijetí,...

Som štastna ze Vas máme

(Terka, 17. 5. 2019 18:32)

Dobry den Irenka po Lsjv som myslela ze sa nic nezmenilo nic som nevidela ziadnu zmenu ale neskor som pochopila ze vlastne sa zmenilo vela. Ten cas co som sa ešte cistila som mala akoby skusku. Nedarilo sa mi v praci vsetko som pokazila. Dostavala som udery od zivota ale uz som im vedela čelit. Pozeram sa na vsetko inak. Som silnejšia, nebojim sa, neschovavam sa, som pripravena bojovat za seba, pre svoju rodinu. Trošku este zapasim s trpezlivostou ale pracujem na tom. V snoch som s byvalym ako kamaratka predtym sme vzdy bojovali hadali sa a teraz sa spolu smejeme. To je u mna velky posun a som na seba hrda a velmi vdačna prave Vam Irenka za to ze ste, že pomahate ludom ako ja postavit sa a kračat dalej.

Re: Som štastna ze Vas máme

(Terka, 10. 6. 2019 10:05)

Dobry Irenka zlata

Re: Re: Som štastna ze Vas máme

(Terka, 10. 6. 2019 10:08)

Dobry Irenka zlata, ja som tak stastna najviac na celom svete a vsetko vdaka vam a vasej praci. Moje stastie ste prave vy. Konecne som vyhrala sud nad byvalym a vylucna opatera otci bola zrusena. Ani som neverila ako sa zrazu vsetko otocilo samozrejme v moj prospech za vsetko ale vdacim vam a vasej praci. Odvtedy ako ste mi urobila LSVJ sa moj zivot rapidne zmenil o 180°ale k lepsiemu. Urobil sa mi v hlave poriadok a na vsetko sa pozeram z ineho pohladu. Samozrejme pracujem na sebe kazdy den ale mam ciel a verim si. Strasne som vdačna za prilezitost vas spoznat a za vsetko co robite a ako pomahate. Svet vas potrebuje, mi vas potrebujeme ste vzacny clovek.

❤❤❤Ďakujem

Nádherné liečenie - poďakovanie

(Janka Ivaničová, Štiavnica SK, 15. 4. 2019 9:30)

Krásny dník. Chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s LSVJ. Už som zažila viac liečení a terapií ale toto liečenie je z nich najlepšie. Úžasne pomáha tým, že lieči podvedomé bloky, ktoré si väčšinou neuvedomujeme ale bránia nám v živote, lebo cez ne nevieme na vedomej úrovni prejsť. Som veľmi vďačná anjelom, že mi doviedli do cesty túto úžasnú ženu pani Iris, ktorá svojim prístupom a láskou k práci a ku klientov priniesla túto úžasnú liečebnú metódu aj pre nás. Na začiatku nemajte očakávania, lebo liečenie potrebuje istú dobu, aby sa vžilo s našim Ja a potom pomaly po krôčkoch začína sa prejavovať v našich životoch. U mňa sa začalo pozvolna, po krokoch, najprv som cítila väčší pokoj a radosť z okolitých vecí, postupne nebadane prichádzali poznatky aké vzorce chovania máme zlé a čo nás ovplyvňuje napr. len také domienky, ktoré dokážu narobiť veľa zlých situácií, zrazu postupne tieto situácie vidím z iného uhľa pohľadu a dokážem ich registrovať a tým sa postupne učím ich liečiť, som získala nadhľad na správaním ľudí okolo mňa, dokážem jednať viac v pohode a kľude, dokážem sa pozrieť na iných s láskou a súcitom, dokážem chápať knihy a články s väčším pochopením a mám radosť z bežných vecí okolo seba... a to je len začiatok, lebo verím že toto liečenie dokáže postupne vyliečiť moje zažité vzorce, rozpustiť bloky a to po vrstvách a môj život bude iný ako každého kto využije možnosť a nastúpi túto úžasnú terapiu. Zo srdca ďakujem pani Iris za jej úžasnú a prospešnú prácu či už pri liečení, konzultáciách či iných službách. Je výnimočná éterická bytosť a doporučujem každému ak sa na jej stránky dostane nech určite využije jej služby. Je výnimočná. Vďaka za Vás pani Iris. ❤

Re: Nádherné liečenie - poďakovanie

(Vnitřní rovnováha , 17. 4. 2019 20:48)

Děkuji. S láskou Iris