Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čakry a čištění energetického systému

 

056914f57d_67636081_o2.jpg 

 

7 základních čaker

1/Kořenová čakra

Barva - červená

Tato čakra se nachází na spodní části páteře a je otočená směrem dolů.

Kořenová čakra je spojená s fyzickým bezpečím a ovlivňují ji myšlenky a pocity týkající se financí, kariéry, bydlení, fyzického bezpečí a majetku. Je to veškeré naše materiální zabezpečení v tomto světě. V případě, že je tato čakra a její životní potřeby nefungují, jak mají je v životě člověka nabouraná rovnováha a většinou po zdravotní stránce trpí pánevní oblast, křížová oblast a nohy.

2/Sakrální čakra

Barva - oranžová

Druhá z hlavních čaker se nachází uprostřed mezi pupíkem a spodním koncem páteře. Je otočená dopředu a dozadu.

Sakrální čakra je spojena s myšlenkami a pocity týkající se touhy po uspokojení, závislosti, myšlenky kolem postavy, vzhledu apod. Zde je ukotvena naše sexuální touha, plodnost. V případě, že tato čakra a její životní potřeby nefungují, jak mají je v životě člověka nabouraný sexuální život, problémy s otěhotněním, nádory a jiné zdravotní problémy v pohlavních orgánech. Také zde nalezneme problémy vztahové, které se ukážou ve zdravotních problémech u játry, ledviny.

3/Čakra Solar Plexu

 Barva - žlutá

Třetí z hlavních čaker se nachází přesně za pupíkem. Je otočená dopředu a dozadu.

Solar plexu je spojen s myšlenkami a pocity týkající se síly a ovládání. Zde vnímáme naše ego, které prosazuje svou sílu a ovládání druhých. Také zde nalezneme veškeré nestrávené životní události, proto se zdravotní problémy objeví u trávení a zažívání. Bolesti břicha, slinivka, střeva. Najdeme zde naše strachy a obavy, které zde tíží, sžírají a mohou způsobit i zdravotní problémy jako např. žaludeční vředy apod.

4/Srdeční čakra

 Barva - zelená nebo růžová

Čtvrtá z hlavních čaker se nachází uprostřed hrudníku. Je to zároveň i první z horních čaker, jež souvisí s duchovními tématy. Spodní čakry jsou převážně spojeny s fyzickým a hmotným světem. Srdeční čakra je otočená také dopředu a dozadu viz. obrázek dole.

Srdeční čakru ovlivňují myšlenky a pocity týkající se mezilidských vztahů, lásky, připoutanosti k lidem, milosrdnost a nemilosrdnost. Zde naleznete všechny všechny srdeční záležitosti, nevyřešené lásky, vztahy a nevydýchané situace, které se pak odrazí na špatném zdravotní stavu srdíčka, plic, tlaku, bolesti na prsou. Karmická břemena, která nás tíží na zádech, také zodpovědnost za své jednání.

5/Krční čakra

 Barva - světle modrá

Pátou z hlavních čaker naleznete na krku v blízkosti ohryzku. Krční čakra je otočená taktéž dopředu a dozadu.

Nejvíce ovlivňuje myšlenky a pocity týkající se pravdomluvnosti, komunikace, schopnosti říci si o své potřeby. Je tam veškerá komunikace, kterou vyřkneme i přijímáme. Časté zdravotní problémy jsou právě v oblasti krku, kde se udělá tzv. knedlík a nemůžeme polykat. V této fázi je důležité uvědomění, co bylo vyřčeno z našich nebo cizích úst a dotklo se to naši osoby. Jakmile se přijde na danou situaci, zdravotní problémy v této oblasti pomalu ustupují. V případě problémů v oblasti krční páteře jde o nerozhodnost dané osoby, která neví, zda v určité situace se rozhodnout, buď ano či ne.

6/Třetí oko

 Barva - tmavě modrá

Šestá z hlavních čaker se nachází uprostřed mezi očima. Často se jí proto říká čakra čela neboli ajna. Je to oko vašeho vyššího já. Tato čakra je otevřená dopředu a dozadu.

Třetí oko zaznamenává celý život jako film, všechny myšlenky, počiny, činy i emoce. Třetí oko ovlivňují myšlenky a pocity týkající se budoucnosti, minulosti a víry v duchovno.V případě otevřeného oka můžete mít duchovní vidění, vize neboli zření. 

7/Korunní čakra

Barva - fialová nebo zlatá

Sedmá z hlavních čaker se nachází na temeni hlavy a vypadá jako stropní ventilátor, je tudíž otočená směrem nahoru. Má nezastupitelnou úlohu pro jasnovidnost, což je schopnost přijímat myšlenky, informace a inspirace od Boha nebo z kolektivního nevědomí.

Korunní čakru ovlivňují myšlenky a pocity týkající se Boha, náboženství, duchovnosti, božského vedení a také víry.

 

cakry_obr_clovek.jpg 

Nabízím od roku 2018

Čištění a zharmonizování celého energetického systému na dálku nebo osobně po terapii, před nebo po konzultaci. 

Tento systém hluboké čištění jsem vypracovala na základě zkušeností a praxe s klienty. Stále jej rozvíjím dle aktuálních informací.

25443146_1194287394004440_8205906694898041880_n.jpg(Pročištění napojení na zdroj, ochrana, kouzla, magie, diskarnáti, separáti, štít, duše, entity, paraziti, larvy, elementáry, jemnohmotné těla, aura, DNA, RNA, DUŠE, Láska, napojení na Zemi, 1- 7 čakry, vesmírné čakry, a další. Čištění fyzického těla - může se projevit na fyzické úrovni během 21 dní. Spouštění léčení na několik týdnů a vytvoření ochrany proti negativní energii.) U každého léčení a ochrana působí jinak dlouho, dle vašeho vyššího Já, minimálně 3 týdny, až 12 týdnů. 

Pracuji skrze své nejvyšší duchovní Mistry a spolupracuji s vašimi nejvyššími duchovními Mistry. Dle praxe s klienty je vytvořena ochrana, pokud se na vás chce napojit někdo, kdo není napojený na lásku a světlo, andělé ho k vám nepustí. Toto čištění dělám na konci každé terapie EFT s klientem v rámci ceny terapie, pokud vyjde prostor nebo si klient sám požádá. U terapie LSVJ provádím vždy na začátku čištění. Před iniciací do energií doporučuji, není součástí ceny za zasvěcení.

Dospělý na dálku dává křestní jméno, datum narození a svůj souhlas k čištění a harmonizaci celého energetického systému skrze léčení. Osobně stačí vaše účast. U dětí do završení 18 let dává souhlas jeden z rodičů.

Doba čištění cca 60 minut.

4dc11e9ac3cd7c1153dfd5017d46c13b.jpgČištění osobně i na dálku na přesně domluvený čas:
Čištění 1 osoba - 450 Kč/19 EU

 

2071.jpg
 

Čištění prostor na dálku  1000 Kč/ 41 EU,

nebo odvedení duše 350 Kč/ 15 EU

Necítíte se dobře v místě, kde pobýváte? Může, zde být energie negativní od předchozích majitelů, energie zbloudilých duší, patogenní zóny a mnoho dalšího. 

cinderella-castle-wallpaper-21326.jpg

Čištění prostor bytu, kanceláří do 100 m² - 1000 Kč/41 EU.
Nutný souhlas majitele bytu či dosavadního pronajímatele prostorů. Dodat nákres + přesnou adresu, popř. číslo bytu v paneláku. V rámci čištění, odvedení zbloudilých duší. Pročištění  a zharmonizování energií. 

Poradím i prevenci, kterou si můžete dělat pravidelně v rámci svých možností. 

V případě zájmu pouze o odvedení zbloudilých duší nebo konkrétní zemřelé osoby 350 Kč/ 15 EU.