Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bachovy esence

img_20190414_190702.jpg

Bachovy květové esence

Dr. Edward Bach 

lékař, bakteriolog, homeopat, zakladatel Bach květových esencí

Co je to Bachova květová terapie ?

Jde o léčení nejjemnější a nejpřirozenější na světě. Ve své jednoduchosti dokonalý a zcela kompletní. Jeho účinky jsou nesmírné a pomáhají už takřka osmdesát let.

Každá nemoc má příčinu v některé z negativních emocí. Bachovky tyto emoce pomáhají odstranit a vyměnit je za pozitivní, čímž spouštějí uzdravovací proces. Mění špatný vzorec v mysli za ten správný. Umožní nám, abychom jej změnili. Odstraňují napětí a mění ho v harmonii. Neléčí nemoc jako takovou, ale osobnost člověka nebo zvířete. Proto je jejich účinek buď trvalý, nebo aspoň velice dlouhodobý.

Úžasné je i to, že nikdy nemůžou uškodit, nesprávně zvolená esence jen nepomůže, ale neublíží. Žádný věk a žádný stav, žádná nemoc ani žádné léky nejsou důvodem esence nepoužít. Naopak jsou vhodné v naprosto každém případě a v každé situaci, i jako doplňková léčba. V případě chronických potíží i zcela akutních stavů. Nelze je předávkovat, nemají žádné vedlejší účinky. Nejsou návykové. Ničím nezatěžují tělo. Zachraňují často život, a to obrazně i doslova.

Zvířata na ně ve své bezelstnosti a čistotě mysli reagují ještě rychleji a lépe, než lidé. Žijí s námi v podmínkách, které jsou většinou přes všechnu naši snahu pro ně velice nepřirozené. A Bachovy esence jim pomáhají, aby pro ně bylo soužití s námi jednodušší, šťastnější a harmonické.

Pro koho je vhodná?
⭐ pro těhotenství
⭐ pro kojící i miminka
⭐ malé děti, puberťáky
⭐ pro jakoukoliv věkovou kategorii od 0-100 let
⭐ pro nemocné
⭐ pro dospělé i starší generace
⭐ pro zvířátka
⭐ pro rostliny

bachovy-esence-kvetu-bachovky-4.jpg

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, což jsou esence připravené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. 39. esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

seznam_esenci.jpg

Od května 2019 nová možnost nechat si namíchat svou lahvičku Bachových esencí. 

Napište mi messenger nebo vnitrni.rovnovaha@seznam.cz

 1. Konkrétně rozepište, co vás trápí. Emoce, pocity, zdravotní problémy. (Strachy, fóbie, trauma, atd.) Doptám se, pokud mi něco nebude jasné.
 2. Datum narození, mobilní kontakt
 3. Nezapomeňte ADRESU, kde zašlu Bachovy esence (Ostrava si vyzvedne po platbě osobně)
 4. Vyberte termín konzultace (ústní přes mobil nebo messenger) - samotná konzultace Bachových esencí výběr vhodných esencí pro 1 osobu trvá 30 minut. Pokud chcete výběr v rámci běžné konzultace, daný čas dle toho zvolte:

  http://www.facebook.com/139604516139405/posts/1740802339352940/

Pokud řešíte dítě mladší 12 let, je dobré, aby se maminka zaměřila i na sebe, neboť často dítě přetahuje problémy s matky na sebe. Důležité je i ohledně dítěte, zda se nestalo něco zásadního v době prenatálního vývoje - těhotenství, porod - předčasný, komplikace atd., zásadní životní události v rodině - konflikty, hádky, násilí, rozvod, nehoda, úraz, úmrtí atd. 

Na dálku:
30 minut konzultace 300 Kč
45 minut 400 Kč, 60 minut 500 Kč
Na jednu osobu stačí 30 minut, na dvě osoby 45 minut, na tři osoby 60 minut. Vše si předem na konzultací, dle popisu připravuji.

1 lahvička 30 ml s pipetou Poštou 260 Kč, dvě 480 Kč. Takto i cena opakovacích lahviček.

b53afa11058d239b72925b2e6df2e33e.jpg

Dospělý 6-7 esencí, děti 4-5 esencí se míchají do lahvičky.

Bachovy květové esence namíchané na míru v Ostravě, vybrané v rámci:

 1. 60-120 minutové osobní konzultace 
 2. 60-120 minutové osobní terapie EFT 
 3. osobní terapie LSVJ 
 4. vlastní výběr bez konzultace 
 5. opakovací lahvička

za 200 Kč/ 1x namíchaná lahvička s pipetou 50 ml ( vydrží 5 - 6 týdnů ). První lahvička je zdarma. Pokud si na opakovací namíchání nedonesete lahvičku ke sterilizaci, je účtováno za novou lahvičku s pipetou + 40 Kč.

Bachovy květové esence namíchané na míru zaslání Poštou, vybrané na dálku v rámci:

 1. 30-120 minutové konzultace 
 2. 60-120 minutové terapie EFT 
 3. vlastní výběr bez konzultace messenger, email
 4. opakovací lahvička messenger, email

za 260 Kč včetně 1x namíchané PET lahvička s pipetou 30 ml  ( vydrží 3 - 4 týdny ), včetně poštovného a balného nebo za 480 Kč 2x namíchané PET lahvičky 30 ml s pipetou, včetně poštovného a balného.

Odesílání po platbě každé pracovní úterý. Vždy zasílám číslo zásilky pro sledování doručení.

Zaslání na SK 14 EU - včetně 1x PET lahvičky s pipetou 30 ml, včetně poštovného a balného. Max. mohu poslat 2x PET lahvičky s pipetou 30 ml za 24 EU, včetně poštovného a balného.

Speciální konzultace jen na Bachovy esence 30 minut ústní messenger 300 Kč/13 EU + cena lahvičky.

Skupina facebook Bachovy květové esence Ostrava, kde najdete podrobnější informace k esencím a můžete si vyhledat Bachovku dle konkrétního problému:

https://www.facebook.com/groups/401929747313923/

Během mých konzultací i terapií vnímám, jaké esence klient potřebuje, ale můžete využít konzultaci jen na téma Bachových esencí. Lahvička není součástí ceny konzultací, ani terapií.

Doporučuji jednu opakovací lahvičku a pak se objednat na konzultaci pro úpravu esencí. Některé již nebudou potřeba, jiné zase doplníme dle aktuálního stavu. Sami ve výběru esencí nemusíte být dostatečně objektivní. 

198-large_default66.jpg

Užívání:

Někdo užívá 2x denně 8 kapek nebo 3x denně 6-5-5 dle časových možností.
Dětem můžete do pití, které pije během dne třeba do láhve do školy rovnou nakapat všech 16 kapek, pokud to vypije a nevylije. Zvířatkům do misky z vodou 16 kapek za den dle toho, jak často se mění voda. 

4 x denně 4 kapky, buď přímo do úst nebo do jakéhokoliv nápoje. V případě potřeby užívat častěji, samozřejmě můžete. Nehrozí předávkování, ani žádné vedlejší účinky. Můžete si kapky nakapat do studeného i teplého nápoje. Do alkoholického i nealkoholického nápoje. 

Každá lahvička je dle Dr. Bacha konzervována s Brandy, i přesto se doporučuje uschovat namíchané esence do ledničky. Nevystavujte lahvičku světlu, teplu, přímému slunci. Pevně uzavírejte lahvičku. Vždy kontrolujte vodu v lahvičce, nesmí být zakalená. Chraňte pipetu před kontaminací v ústech či odložením pipety mimo lahvičku. Chuť Brandy se neutralizuje v teplém nápoji. 

img_20190414_160214.jpg

Výroba Bachových esencí, cz titulky

http://vimeo.com/116293502

Postupně doplňuji informace.