Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapie, EFT

img_20171211_103556.jpg

"Příčinou všech našich negativních emocí, je porucha v tělesném energetickém systému."

Terapie EFT

Dr.R. Callahan - zakladatel techniky emoční svobody - EFT, který objevil, že systém meridiánů, jež fungují mezi naší psychikou a fyzickým tělem má důležitou úlohu na našem psychickém i fyzickém problému.

Neurolingvistické programování - NLP. Jde o psychoterapeutickou metodu, kterou vytvořili J. Grinder a R. Bandler. Cílem metody je modelování vzorců myšlení úspěšných profesionálů v různých oblastech. 

collage-2017-12-10-21_58_05.jpg

Terapie mi umožnila pomoci klientům uvolnit, zpracovat emoční bloky,  přesvědčení, převzaté vzorce, strachy, fóbie, ponížení, různé pocity, které pramení z tohoto, ale i z minulých životů. Z praxe jsem řešila i vyřešení napojení černé magie, odpojení entity. Co terapie, to neuvěřitelný příběh o duši. 

Na začátku terapie je potřeba pročistit prostory, dělám energetickou ochranu a spolupracuji se světelnými bytostmi u celého procesu terapie. Na konci celé terapie v případě zájmu provedu čištění celého energetického systému skrze vyšší Já, s vytvořením energetické ochrany a spustím léčení, které duše na zpracování, pročištění a zharmonizování potřebuje.  

img_20180927_153918.jpg

Terapie s klientem probíhá osobně v Ostravě nebo přes aplikace na dálku, např. Skype, Viber. 

Délka terapie Cena v rámci tuzemské platby ČR/Kč Cena v rámci zahraniční platby SEPA/EU
60 minut 450 19
90 minut 650 27
120 minut 850 36


Po 1. hodině terapie každá započatá čtvrt hodina je za 100 Kč/4,5 EU.

V případě zájmu klient uhradí platbou předem na účet hodinovou terapii. V případě prodloužení doplatí rozdíl ceny dle času terapie. Samozřejmě si můžete předplatit i více terapií dopředu, což doporučuji si předplatit 2 x 60 minut

Doba trvání terapie se různí cca 60-120 minut. Doba je pouze orientační, neboť každý klient vyžaduje individuální přístup. 

 

therapy-thumb-nlp.jpg

Pod uvedenou stránkou je možné vložit komentář - hodnocení a případné recenze na terapie. Vzhledem k citlivým tématům při terapii nabízím tuto možnost anonymně napsat své pocity z terapii. Všem ze srdce děkuji.

S láskou a úctou Iris

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Koleno

(Petra, 12. 12. 2017 21:26)

Vdaka pani Irenke som dokazala uzdravit moje z nicoho nic opuchnute koleno, ktore mi dalo jasne najavo co si so sebou nenecham uz nabuduce robit. Irenka mi ukazala techniku, ktorou si mozrm pomoct v pripade nudze aj sama. Samozrejme v narocnejsich situaciach budem kontaktovat opät p. Irenku, pretoze su veci ktore neviem sama dat do chodu, ale mozem kazdopadne vrelo odporucit a som si ista, ze tak ako pomohla tato mila osobka mne spolahlivo dokaze pomoct aj vam