Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prognózy Leden 2017

4. 3. 2017

Prognózy Leden 2017

https://www.facebook.com/pg/VnitrniRovnovahaVykladKaretKarmalogieShamballa1024/photos/?tab=album&album_id=782778985155285

1.1.2017 = 12/3 Nový rok je důležité se prosadit a být sami sebou. Každý může být hvězdou a zazářit ve svém životě.

Rok 2017 = 10/1 Štěstí, síla, odvaha, důvěra v sebe a projevit ze sebe to nejlepší.

Budete přemýšlet nad svým životem a rekapitulovat, co jste v předchozím roce 2016 = 9 zvládli, zda jste uchopili konečně život do svých rukou, nebojujete se sebou a se svou vnitřní vírou, jednáte zodpovědně a hlavně pouze sami za sebe a nepřebíráte odpovědnost za druhé, což vám bere energii pro vaše sny, cíle a plány pro tento úžasný rok možností.

Každý z vás jste dostali do vínku dary, klady, schopnosti a tento rok máte využít těchto darů k plnění svých životních snů a plánů. Pouze zaslepenost a důvěřivost vůči druhým by vás mohla stáhnout strachem a egem, že nemáte štěstí. Každý může totiž v tomto roce zazářit a ukázat to nejlepší ze sebe. Věřit v sebe, že jste užiteční, úžasní a dokážete vše, co si přejete.


Dávejte energii do toho, co chcete, nikoli čeho se bojíte. Žádná překážka by vás neměla odradit, ale naopak se z ní máte poučit a máte jít dál svou cestou a držet se svých životních plánů. Důležitá je v tomto roce vnímavost, empatie a tvořivost. Věřit v sebe. Naslouchejte sobě i druhým a vnímejte signály vaši duše, která vás vede a našeptává vám, kdo je přítel, upřímný, čestný a kdo jen zneužívá vaši laskavosti a důvěřivosti. Vždyť přeci přejete druhým jen to nejlepší, tak ostatní budou vůči vám jednat stejně. Budete v tomto zkoušeni, zda jste zaslepeni a necháte se chlácholit, což může mít za následek, že se spálíte, aby jste více věřili a naslouchali svým pocitům.


Zdravotně je stále Luna ve Vodnáři - Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovka, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy. Opatrnost stále na úrazy a nehody končetin, popálení. Emočně se snažte srovnat a klidně si najděte chvíli pro sebe a meditujte. Může haprovat krevní tlak, oblast krční čakry je citlivá a bude to rok spojený se zpracováním emocí vůči mužům rodu. Tento rok máte využít a plnit své karmické zadání dle vašeho slunečního znamení.


S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

2.1.2017 = 13/4 Pondělí

Máte možnost začít znovu a jinak. Den přináší změny ve vnímání dění kolem sebe díky intuice a empatie. 

Sice je den karmicky zatížen, ale každý z vás může využít energie ke svému prospěchu i pro pochopení druhých.

Najednou můžete mít pocit, že jste na vše sami, nemůžete říci, co se vám nelíbí, neboť nejste pochopeni druhými. Jdete do práce s odporem, i když intuice už vám dávno dává signály učinit změnu, říci si o více peněz, nedělat za druhé a necítit se podřízení systému. Po 8.1. je čas zrealizovat změny.

Zvážit komu se svěříte se svými životními plány, nápady, aby je někdo nezneužil a nechlubil se vašimi myšlenkami a nedostal nakonec odměnu za vás. Pokud se v práci necítíte dobře, což podvědomě vnímáte svými pocity, začněte energii svých myšlenek směřovat na novou práci, kde se cítíte šťastní, váží si vás nadřízený i kolegové v práci. Kde jste náležitě ohodnoceni. 

Představujte si, že už v dané práci jste a jak si každý váží vás a vaší práce, kde dostáváte odměnu, která zcela naplňuje vaše životní potřeby. Kdo nic nezkusí, nic nezkazí. Pokud budete věřit lidem, kteří vás budou stahovat dolů a snižovat vám sebevědomí, že nic nedokážete, že na něco nemáte je pravý čas začít pracovat na sebejistotách a konečně být sami sebou. Možná vás to donutí si doplnit znalosti a pustit se do studia.

Budou vám chodit překážky a zkoušky, tak dlouho, dokud si nezačnete plnit své sny, cíle, plány. V tomto roce máte najít svou vnitřní sílu, odvahu plnit si v pracovní oblasti své sny, věřit si, že můžete i vy být úspěšní a že každý z vás dostal do vínku dary, které nyní v životě můžete využít pro změny ke štěstí. Své znalosti doplňovat nebo dar neustále rozvíjet, protože vždy můžete být lepší.

Buďte zítra sebevědomí, sebejistí. Využijte své znalosti, nabité životní zkušenosti k prosazení. Naslouchejte své intuici, která vám neustále přes pocity našeptává, co je pro vás dobré a kudy se vydat a jak se rozhodnout. Jste tu sami za sebe, nikdo za vás život nežije, tak si plňte vše, po čem vaše duše touží ke svému prospěchu, čímž budou díky vaší spokojenosti šťastní i lidé kolem vás. 

Mohou u někoho v práci nastat reorganizační změny, budou se řešit možnosti investování, volba obchodních partnerů, nová školení, obchodní jednání pro nastavení jiných podmínek. Bude se dokončovat, uzavírat, rekapitulovat, hodnotit vše, co se v loňském roce povedlo, co bylo přínosné a co již v tomto roce nepřináší prosperitu, zisk. Bude se řešit větší zabezpečení, změny v hospodaření, kde své investice vložit pro vhodné zúročení. Ochrana osobních dat, větší bezpečnost. Kdo narušuje pracovní tým a případnou kázeň na pracovišti, což ovlivňuje chod celé společnosti i atmosféru v pracovním prostředí.

Lidé se mají naučit vzájemně si pomáhat, jeden druhého podporovat a neházet si klacky pod nohy a vzájemně si škodit a udávat. Každý si má zamést před svým prahem, nesoudit, nekritizovat, nevinit druhé ze svých neúspěchů. Ale být více pokorní, odpouštět, vážit si sebe i druhých. Nezneužívat dobroty a podpory druhých, což je manipulace, která se vám stejně vrátí. Je rok sklizně. 

Zdravotně se Luna přesouvá těsně před 11 hodinou z Vodnáře do znamení Ryb - chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin. Urovnejte si myšlenky, hlídejte si krevní tlak, srdce, ledviny. Může se ozvat genetika rodu. Slabiny nohy a hlava.

Nenechte si vzít pocit štěstí. Nebuďte závislí na druhých a vyhýbejte se nezdravým závislostem. Nabouráváte si tím jistoty a vnitřní zázemí. Pak jste ovladatelní a druzí s vámi mohou manipulovat a brát vám vaši sílu a zneužít vaše schopnosti ve svůj prospěch. 

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

3.1.2017 = 14/5 Úterý 

Jak kdyby na vás někdo z výšky mluvil a ptal se: 
Už víš, co je pro tebe štěstí? 
Už jsi našel svou vnitřní sílu a věříš, že jsi užitečný, jako každý člověk na této planetě? 
Pořád dostáváš životní překážky přes vztahy?
 
Dokážeš vyjádřit své vnitřní pocity a prosadit se?
 
Být sám sebou?


Vnímejte v tichosti své pocity a myšlenky a nenechte se rozhodit lidmi, kteří vidí štěstí v jiných životních hodnotách. Proto neobětujte své štěstí na úkor druhých. Uvědomte si, co je pro vás štěstí. Hledejte jej i v maličkostech.

Skutečně jsou užiteční všichni. Jeden druhého posouvá a učí. Každý potřebuje jinou životní lekci pro uvědomění si své síly, abyste věřili konečně sami sobě a ve své schopnosti, kterými jste užiteční. Nevěřte lidem, kteří nabourávají vaši důvěru a sílu být výjimeční.

Zkoušky ve vztazích nám během roku bude přinášet moudrý Saturn, který nás učí být odvážní, odhodlaní, úspěšní a nenechat se nikým manipulovat. Ve vztazích neustále hledá rovnováhu. Že vztah není jen o společném hospodaření, ale společně zasít semínka společných plánů a tvořit společně svou budoucnost. Zpracujte si vztah ke svému biologickému otci, což je právě spojení s vašim slunečním znamením. Naučte se věřit v lepší zítřky a nikdy neztrácejte naději.

Pokud si uvědomíte, jaké výzvy před vámi pro zpracování stojí a začnete jednat a využívat svých darů, svých komunikačních schopností, můžete konečně pocítit výjimečnost své existence. Vždyť právě komunikace, vnímání svých smyslů, pocitů je základ pro vyřešení všeho, co řešíte, prožívate. 

Vždyť jste ustáli náročný rok 2016 na emoce a vztahy. Ten, kdo měl pocit, že tomu utekl, tak je na omylu. Co jste zaseli, nedořešili, sklidíte a jste nuceni dořešit a ukončit v tomto roce 2017 pro vaše štěstí duše. Jinak můžete zbytečně procházet depresivními náladami, které si působíte sami ignorováním reality. Nalháváním si něčeho, co je pouze vytvořená iluze. Teď se už nemáte vymlouvat, protože můžete využít všeho, co jste každý dostal do vínku při narození ve svém slunečním znamení.

Konečně je čas učinit změnu a cítit vnitřní jistoty, pocity svobody, začít studovat, cestovat, nesvazovat se vztahem, pokud vás dusí a není v něm porozumění a rovnováha.

Opatrně na lákání slov, opatrnost v jednání - možné zbytečné výdaje, náklady, pokuty. 

Zdravotně je Luna celý den v Rybách - chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin. Opatrnost na úrazy chodidel a hlavy. Opatrnost na cestách - zvýšená pozornost - přizpůsobení stavu vozovky, ale i chodníků u chodců a zvažte vstup na přechod, zda jsou schopni ubrzdit na vozovce. 

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

4.1.2017 = 15/6 Středa 

Každý člověk potřebuje milovat a být milován. Každý z nás touží po pochopení a ohleduplnosti. Je čas si uvědomit v jaké se nacházíte životní fázi, zda jste ve fázi zamilovanosti nebo ve fázi odmilovávání. Záleží, co očekáváte od druhých, podle toho prožíváte zklamání z nenaplněného pocitu štěstí. Nemůžete získat to, co sami že sebe nevyzařujete. 

Duše teď prožívá citlivé období, pokud není dostatečně opečovávaná a hýčkána partnerem. Je třeba učinit změnu a necítit se v podřízené roli, pokud jste nevybudovali pevné základy vašeho vztahu. 

Někteří dokončí nebo ukončí, co je již neodkladné, pokud nechtějí nadále žít v zaslepenosti iluze a v roli důvěřivého beránka, který pořád doufá, že se něco změní samo. Každý si přitahuje životní partnery pro duchovní růst a uvědomění. Jen vnímejte, zda vašemu srdci nebo srdci partnera nyní nevládne rozum, to se změny skutečně nedočkáte. 

Můžete dále žít v této iluzi a domnělého pocitu štěstí. Někteří si začnou vážit sami sebe a využijí energie pro změnu, stěhování, tvoření nového, lepšího života v lásce k sobě. 

Den je nakloněn umění, hudbě, tvoření, poezii, aby duše mohla cítit naplnění a radost. Někteří lidé budou toužit po novém bydlení, úpravy ve svém příbytku, zvelebovat, touha 
vymalovat, stěhovat se i cestovat. Zajet se pokochat přírodou, kulturním zážitkem, uměním. Někteří budou vyrábět doplňky, výrobky pro zkrášlení míst, kde jsou nejčastěji, aby se v daném prostředí cítili dobře. Uvaří si nebo upečou dobrotu, protože i láska přeci prochází žaludkem.

Zpracujte si své pocity kolem lásky, vášně, po čem toužíte, abyste ze zbytečného očekávání nebyly zbytečně v depresi. Být vytrvalí, neznamená se zbytečně mučit a ubližovat si pocity nenaplněné lásky a pochopení. Je to známka toho, že máte pracovat na sebelásce, sebedůvěře, sebejistotě. Mít sami sebe rádi a vážit si sebe, aniž by jste potřebovali důkaz od druhých. Ostatní vám ukazují zrcadlo, co ještě není pochopeno, s čím i oni sami bojují. V daném dni se slabší jedinci mohou potýkat s agresí, se závislostí, obětováním se, neláskou a neúctou k sobě i k druhým.

Zdravotně se Luna přesouvá před půl šestou podvečer z Ryb do Berana. Podvědomě víte, zda stojíte pevně na nohou, co je vaše slabina, co je pro vás štěstí a zda tento pocit skutečně prožíváte. Pak se nedivte zvýšenému krevnímu, možným depresivním stavům, protože jste si umíněně dali něco do hlavy a tvrdohlavě vzdorujete podívat se realitě do očí.

Začněte odpouštět, zbavte se pocitu viny, záště i nenávisti a začněte se radovat a žít, místo pocitu lítosti nad svým životem. Pokud zlobí zuby, co nemůžete strávit, přijmout ve svém životě, zkousnout nějakou situaci nebo člověka. Může se objevit díky nelásky problémy s genetickou a živíte buňky negativní energií, čímž si nevážíte opět sebe. Jednejte se sebou s láskou a tak i jednejte. Komunikujte s vděčností a pokorou k životu, který je dar a nemá se promarnit, ale žít a radovat se s daného bytí. 

Citlivé orgány dle postavení Luny:
Ryby - Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin.
Beran - Hlava, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev.

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

5.1.2017 = 16/7 Čtvrtek

Zítra vám budou chodit výzvy spojené s komunikací o změně, která ne vždy může být pro vás přínosná. Uvědomte si, zda chcete být na vrcholu a zda umíte říci svůj názor a projevit svůj komunikační dar. 

Nenechte zítra druhé dlouho mluvit příběhy, ale ať jdou k věci, stručně a jasně. Protože budou chodit kolem horké kaše, ale podstatné věci vám nemusí sdělit, což bude záminkou, abyste se nedozvěděli, na co sami neupozorníte a neozvete se. Oklikou se vyhnou podstatným věcem, které vám mohou narušit dosavadní plány a nabourat jistoty.

Důvěřovat je jedna věc, ale podrobovat se druhým jejich síle na úkor svého štěstí je nerozum, což nyní energie Berana může svádět dělat věci nedomyšleně, impulsivně a nedívat se, co si tím působíte a zda jste skutečně zvážili všechny dostupné informace a možnosti. Máte ukázat své schopnosti, svou sílu a věřit ve své instinkty. Vaše štěstí si můžete ovlivnit pouze vy sami životním rozhodnutím, činy, jednáním.
 

Spory, konfrontace moci, manipulace, záležitosti finanční, rovnováha v těchto oblastech bude stále narušována zkouškami, překážkami, neboť si jeden druhého neváží a vzájemně se využívají, místo vnímání toho, že vše je jen zpětná reakce příčiny a následku.
 

Zvažujte zítra veškeré akce, jednání, rozhodování, neboť pokud nedokážete být zítra nad věcí a budete emočně zainteresováni, zaslepeni, můžete si způsobit do budoucna komplikace a nepříjemnosti, které vás emočně rozhodí a zboří iluzi, kterou jste měli za realitu. Držte si odstup od lidí, kterým nevěříte, kteří lžou, neumí přiznat chybu, nedokážou jednat čestně, protože zítra můžete přitáhnout lidi, kteří záměrně vyhledávají konflikty a rádi druhé emočně deptají, což je uspokojuje, že mohou sáhnout na citlivou oblast člověka. Držte si odstup od rádoby přátel, od kolegů v práci, kteří se klidně přes vaše záda bez pocitu viny chtějí dostat na vyšší pozici. Neberte si osobně problémy klientů.


Nesnažte se stresovat lidmi, kteří emočně nemají svůj vlastní život srovnaný a snaží se vnášet chaos do vašeho života. Hlídejte si finanční toky, nečekané výdaje, špatné finanční rozhodnutí, jsou zde ztráty a neuvážené rozhodnutí kolem peněz. 

Jakmile zvážíte zítra všechna pro i proti a budete uváženě jednat, komunikovat asertivně, dávat energii smysluplně, podporovat druhé a dodávat sílu a odvahu, posune vás to dál

Zdravotně Luna je celý den v Beranu - Hlava, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev. Pozor na úraz v oblasti hlavy, hlídejte si krevní tlak, pořádně obléci a udržovat v teple opět hlavu, pak se nedivte určitého prochlazení, které by se mohlo za pár dní projevit, pokud nedbáte na své zdraví.

Zamyslete se: Koho nebo co nemůžete skousnout? Co vám hlava nebere? V čem nejste schopni se s druhými domluvit? Protože vládne více rozumová, než srdeční část. Kdo vám zvedá tlak, kdo vám hnul žlučí? Jaká energie ve vás koluje? Jak se cítíte?

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

6.1.2017 = 17/8 Pátek

Zítřejší den si nekomplikujte plánováním 10ti věcí najednou, ale zaměřte se na jednu věc a do ní dávejte energii, abyste byli spokojení s výsledky daného dne. 

Láska, vztahy, rovnováha mezi ženskou a mužskou energii, kdy dominantní může být více mužská, proto je třeba, jako žena na obrázku ukázat a projevit svou krásu, ladnost, něžnost a ženskost.

V lásce hodně může vládnou rozumová část, což zítra může přebít síla energie lásky, harmonie, pochopení, pokud nebudete mít potřebu druhého láskou ovládat, ale budete dávat bezpodmínečnou lásku, která neomezuje, nesvazuje a nemá pocit lpění, určité závislosti se odpoutat od nezdravého vztahu, který vás může ubíjet. Vždyť je rok spojený s našim osudem, s našim štěstím a je velmi důležité, kde své myšlenky směřujete a kolik dáváte určitým směrem energie a zda je pozitivní nebo negativní, manipulativní nebo nesvazující.

Pracujte na sebelásce, sebevědomí, na svém životní snu a úspěchu, abyste si pomalu tvořili svou budoucnost správným směrem a zbytečně se neomezovali a nekomplikovali si cestu, na které kráčíte. Zítra budete mít dost síly a odvahy se obrnit proti všemu, co přijde, jen nebuďte tvrdohlaví a umínění, protože jinak narazíte na tvrdou překážku.

Komplikace a spory by mohli nastat v případě, že jeden chce druhého ovládat skrze domnělou lásku, ale přitom druhého omezuje, netoleruje a nemá v úctě. Proto si držte odstup, aby vás neovládla síla a moc ega prosazovat svou na úkor druhého. Věřím, že si na mne vzpomenete, kdyby se něco takového mělo stát a raději s láskou a úctou k sobě a druhým se raději stáhnete a ukážete pouze své kladné a pozitivní Já, které tvoří život v souladu se vším kolem sebe.

Opatrnost na silnicích, protože 17/8 je v tomto datu umocněno 2x a to jsou možné zbytečné nehody, komplikace s penězi, auty, policií, šéfem, mužem atd. Hodí se k tomu věta: pomáhat a chránit v zájmu nejvyššího dobra všech zúčastněných. 

Zdravotně se Luna přesouvá z Berana do Býka po 21 hodině, což se může u lidí, kteří nyní nedbali na své zdraví prožívat nejen bolesti hlavy, prochladnutí hlavy a dutin a následné bolesti v krku, angíny, kašel a problém kolem ORL. Nu, ale psala jsem oblékejte se teple a čepice ještě nikoho nezabila. Mějte se přeci rádi. 

Zvýšenou opatrnost bych věnovala lidem se zdravotními komplikacemi kolem srdce, tepen, krevního tlaku a krve. Pokud teď zažíváte změnu tlaku, jak na kolotoči, nejste v tom sami. Tento rok se bude hodně řešit oblast krevního tlaku - radovat se ze života, srdeční poruchy - více pracovat na lásce k sobě i druhým, zpracovat srdeční emoční záležitosti, krevní záležitosti např. cukrovka - proč si neosladit život a cítit v životě hořkost, samozřejmě všeho s mírou a dle pokynů lékaře, pokud již máte inzulín. Ale, proč se neradovat a přivolat si zbytečně pocity nemoc. 

Obklopujte se barvou srdeční čakry - růžová nebo zelená. Milujte svůj život je to dar, který se nemá promarnit. Tvořte svůj život s láskou k sobě i druhým

Citlivé orgány dle znamení: Beran - Hlava, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev.
Býk - Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

Víkend
7.1.2017 = 18/9 Sobota 
8.1.2017 = 19/10/1 Neděle 

Víkend ukáže svými vibracemi sílu a energie Saturna. Můžete dostat zkoušky, které se dotknou mezilidských vztahů, finančních záležitostí, moci, slávy a zdraví. Můžete se dostat do zdánlivě beznadějné situace, která přináší cenné životní ponaučení pro příště. Můžete se pochopením více posílit, zocelit, naučit se trpělivosti a vytrvalosti.

Zaměřte se na nezpracované emoce z dětství, co vás omezovalo, svazovalo, na čem ještě nyní emočně lpíte a bere vám to sílu ukončit tento koloběh situací a zkoušek a jít dál novým směrem.
 

Trpěli jste nedostatkem lásky od rodičů a porozumění, jejich spory a hádkami, jejich rozchodem, rozvodem, panovačností jednoho z nich, odloučení od rodičů nebo od jednoho z nich? Nebo nemáte zpracovaný k jednomu s rodičů silný odpor anebo dokonce cítíte nenávist? Nelpět na tom, co bylo. Emočně se odpoutat a mít nadhled. Odpustit, neboť jednali, jak nejlépe jejich duše uměla na vědomé úrovni. Neustále vrácení se zpět, neodpouštění vám bere jen sílu udělat tečku, konec za tím, co bylo a jedete nakonec stejný sled životních událostí, který jste dříve sami odsuzovali, ale nepustili a neodpustili, natož zpracovali a poučili se z těchto životních situací.


Trápí vás finanční situace nebo materiální jistoty? Nehledejte chybu v druhých, ale v sobě. Jak hospodařili vaši rodiče? Předci rodu? Kdo v rodině zažíval podobné problémy? Zpracujte to, co nepochopil a nedělejte stejné chyby. Opakování je sice matka moudrosti, ale za jakou cenu. Naučte se být zodpovědní, nastavte si řád a pravidla. Snažte se dodržovat zákony a nenechte se stáhnout slabšími, kteří bruslí v životě na tenkém ledě a nemají sílu, odvahu a energii se postavit životu čelem, něco na něm konečně změnit a jít pomalu dál a nevracet se k tomu, co už bylo a nelze změnit. Saturn je učitel, dá vám dostatek času k pochopení. Klidně celý život nebo i další životy, takže tomu nikdo stěžováním si na nespravedlnost a okolnosti života neuteče. Vždyť si vaše duše před narozením vybrala životní zkoušky, takže je schopná je úspěšně ustát, zvládnout a posunout se dál a víkend je k tomu stvořený. Sobota ukončení - poučit se, neděle začít znovu, dát energii novým směrem.


Pracujte na sebedůvěře, vnitřní síle. V sobotu si zpracujte emoce, nic a nikoho si emočně nepusťte k tělu, aby vás nezranili slovně, nelhali vám a neotrávili vám den. Nepřebírejte zodpovědnost a povinnosti za druhé a najděte si čas k odpočinku. V neděli pracujte na vnitřní síle, odvaze, být sami sobě oporou, aby s vámi nikdo a nic nemohlo manipulovat a brát vám životní elán. Zaměřte se na jednu nezpracovanou oblast výše popsanou a analyzuje, zpracovávejte, podívejte se na danou věc s nadhledem ze všech možných úhlů. Zjistíte, že jako dítě jste to zpracovali jinak, než byste to zpracovali dnes. 

Poděkuje za zkušenost, omluvte se vnitřně za to, že jste pochopili situaci jinak, než měli a mohli jste tím někoho odsoudit, ale i neodpouštění jste odsoudili sebe k utrpení. Odpusťte sobě i druhým v dané situaci a pošlete do situaci lásku tím, že vyslovíte miluji sebe i tebe - konkrétní osoba v situaci, která vás tíží. Vše vám jen nastavuje zrcadlo, co jste schopni zvládnout, tak dejte o víkendu energii správným, novým směrem s velkými životními plány a odhodláním zpracovat překážky, které vám nyní stojí v cestě a mají emoční původ v dětství. V neděli dejte ze sebe to nejlepší a nepodléhejte strachům, ale ukažte svou sílu, svou krásnou duši a běžte vstříc s vírou a nadějí v lepší dny za svým štěstím a plány.

Zdravotně je v sobotu Luna celý den v Býku, v neděli se Luna přesouvá po 23 hodině z Býka do Blížence. Mohou se objevit bolesti hlavy, migrény, alergie, přecitlivělost, ekzémy. V sobotu pozor i na otravu, nehody, úrazy. Neděle více hlídat srdeční onemocnění, krevní tlak. Genetika rodu se může ozvat, což znamená, že jste nezpracovali emoce, které jsem výše rozepisovala. Pozor u některých lidí na ego, v neděli více může zatemnit mysl. Citlivé orgány:
Býk - Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek.
Blíženci - Ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém).

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

9.1.2017 = 20/2

Konečně Merkur skončil zpětný chod, takže směle ukončovat a plánovat nové začátky. Pokud v komunikaci vnímáte překážky je to boj rozumový s emočním. 

Občas se stává, že vám něco hlava nebere, ale máte více vnímat signály své intuice a pocitů, které vám ukazují, co si idealizujete, v jaké situaci nedokážete si udržet emoční odstup, jakou situaci nemáte pevně v rukou, v čem se snažíte zodpovědnost hodit na někoho jiného nebo druhý ji hážou na vás svým chováním, vydíráním, emočním manipulováním. 

Můžete pak do úterý vydýchávat situace a srdeční záležitosti, které jste si stále komunikačně nevyřešili. Mnoho lidí může díky prochlazení a nenasloucháním mít hlavu a krk v teple, prožívat dýchací potíže, angíny, průdušky. Naučte se mít více rádi. Nenakládejte si více, než je zdrávo. Zítra je důležité si najít čas i k odpočinku a klidně i odmítnout, pokud se cítíte vyčerpání. Máte rozumně si rozdělit povinnosti na celý týden, jinak vás zítra energie může dostat na pokraj vašich sil úplným vyčerpáním těla.

Úrazovost bude stoupat do úplňku v Raku, který bude ve čtvrtek, ale do pátku nikde nespěchat, zvažovat každý krok fyzický i v rozhodování, nemuselo by se unáhlené, zbrklé jednání vyplatit. Od středy do soboty budete dokončovat i resty a sliby. Od čtvrtku do neděle opatrnost na zbytečné výdaje, finanční problémy či ztráty, nehody, neuvážené zakoupení finančně nákladnější investice. Jste zkoušeni, zda jste se poučili z minulosti. 

Máte pevně uchopit svůj život do svých rukou. Projevit své schopnosti, svou sílu i odhodlanost, jít za svým štěstím a nenechat se ovlivnit strachem a urputností. Využijte svou energii smysluplně ke svému prospěchu i k pomoci druhým podporou, nikoli manipulací. Hlavní je si uvědomit souvislosti, proč prožíváte to, co se děje a vnímat svou intuici, která vám pomůže se zítra vyhnout zbytečnému idealizování a nebrat si nic osobně. Stát pevně nohami na zemi, ale mít dostatečný nadhled nad děním kolem sebe. Hlavně budou mít více teď problém egoisti a jejich emoce a touha po manipulaci bude stoupat. Nenechte si tím nabourat sebevědomí a věřte ve své schopnosti, svou osobnost. Budou lidi zkoušet vaši víru a důvěru v sebe.

Zdravotně je Luna celý den v Blížencích, což jsou citlivé tyto orgány - ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém). Ještě si hlídejte hlavu a končetiny kvůli zranění. Myslete pozitivně za každé situace. 

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

10.1.2017 = 12/3 úterý 

Svět se netočí kolem já, ani ty, ale my všichni. Jeden druhého ovlivňujeme a tvoří se tím kolektivní karma lidstva. Co nemáš rád, nečiň druhému. Co vyžaduješ od druhých, sám konej. Co zaseješ, sklidíš. Je důležité jednat v rámci všeho a všech v tom nejlepším vědomí a svědomí. Jako jedinci jsme každý výjimeční, každý má svůj dar. Jako kolektiv, kdy jeden druhého podporuje, posouvá, vidí v něm jen to nejlepší, dokážeme nemožné a změnit svět k lepšímu. Jen si vzájemně neškodit a nevidět v druhém nepřítele, ale odraz toho, co ještě nemáte emočně zpracováno a stále vás to ovlivňuje.

https://youtu.be/4MK_vNkiPRk


Do pátku emočně náročnější období. Ve všech dnech se Luna pohybuje v Raku. Což mají lidé sklony přehánět, věci zveličovat, citově vydírat, utápět se v emocích, lhát, hádat se a zkoušet vaše hranice trpělivosti a jak ještě vás mají ve své emoční moci a mohou vám otravovat svým jednáním život. Jsou to zkoušky v komunikaci, v sebevyjádření, držet si odstup a mít nadhled.
 

Jde o vaše štěstí, o vaši sílu, pro co se v životě rozhodnete. Co jste ochotni tolerovat a co již ne, protože své štěstí již nechcete obětovat na úkor druhých. 

Nevěřte všemu, co uslyšíte. Myslí to s vámi druzí dobře nebo vás odrazují od vašich snů a plánů? Buďte rozumní, poučte se z minulosti, neprosazujte nic egem. Vzájemně se snažte hledat společnou cestu, řešení, kompromisy. Hledejte vzájemnou úctu, respekt, toleranci, podporu. 

Vztahy nyní do pátku nehroťte. Spíše se zamyslete, co nemůžete vydýchávat, co vás rozčiluje, v čem se cítíte nepochopení. Co nemůžete strávit. Hlavně ženy, co nedokážete vůči muži, otci nebo jinému muži v rodu emočně odpustit. Může to být lež, citové vydírání, komunikační nedorozumění, kdy ego vládlo nad láskou a tím zasáhlo vaše ženství. 

Uvědomte si, že jste dostatečně silní, ukázat druhým, jak jste originální, úžasní, úspěšní, v čem vynikáte a nepochybujte o své výjimečnosti. Proč si zasloužíte být milováni, uznáváni. Vyjádřením vnitřního rozhodnutí - přeji si být šťastný/á, závisí pouze na vás. Nikdo jiný nemůže za vás rozhodovat. Jen se rozhodnout, což může plno lidí oddalovat, hledat štěstí u druhých a doufat, že druhá strana pochopí a sama dojde ke změně. Nedojde, začněte u sebe. Vaše realita je odrazem vašich pocitů. Urovnejte si myšlenky, urovná se život. Ujasněte si, co chcete, co si přejete a realita bude dávat příležitosti k realizaci, jen si přát od srdce štěstí sobě i druhým kolem sebe. Přej a bude ti přáno. Vydej pozitivní energii či myšlenku a vrátí se zpět mnohokrát. Ale nikoliv s naivní důvěrou v druhé. Je třeba naslouchat své empatii a vědět, jak s kým jednat a s kým táhnout za jeden provaz a koho si raději držet od těla, protože jste každý na jiné cestě k uvědomění a vnímáte zcela jinak pravdu i danou realitu kolem sebe.

Bude se dařit v oblasti obchodního jednání, možné spolupráce, řešení týmového projektu, možné hromadné školení, i investování do většího projektu pro více zúčastněných stran. Jen opatrnost na výše popsané. Abyste něco nepřehlédli a dejte si čas na promyšlenou všech možných variant do pondělí, kdy ucítíte, co je správné, upřímné, výhodné a férové pro všechny zúčastněné strany.

Zdravotně se Luna přesouvá těsně před půlnocí z Blížence do Raka. Proto již zvýšená úrazovost, můžete něco přehlédnout a být účastníkem nehody. Nestresujte se, teple obléci, hlídat krevní tlak, a srdeční a dýchací potíže. Začněte šetřit trávicí ústrojí. Citlivé orgány: 
Blíženci - Ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém).
Rak - Žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost.

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

11.1.2017 = 13/4 středa

Nebojujte sami se sebou. Vnímejte svou intuici a nenechte se ovládat egem. Můžete se cítit nyní sami a nepochopení. Že už je toho naloženo na vás moc. Ale je čas přijímat do života změny, abyste tvořili svůj život na pevných základech. 

Vnímejte, co si přejete, zda o tom mluvíte a něco pro splnění děláte. Zda se třeba v dané oblasti vzděláváte, zda šetříte na svůj sen. Nenechte se ovlivnit druhými, kteří mají strach si plnit své sny, nebuďte v podřízené roli.

To, do čeho půjdete neuváženě, zbrkle, s tvrdohlavostí bez vnitřních jistot a důvěry v sebe nevydrží, Uran se o to postará. Jednejte moudře, s rozvahou a pomalu, postupně dokončujte a plánujte. Vždyť je ve čtvrtek úplněk v Raku a něco se ukončuje pro uvolnění energie a místa něčemu novému.


Ve vztazích emoce, zkoušky. Cítíte zázemí? Cítíte lásku? Nebojujete proti sobě, kdo z koho? Které ego bude mít moc a druhý se mu podvolí strachem?


Přeci si přejete být šťastní, tak myslete v první řadě na svou vnitřní spokojenost, která se odráží pak ve vašem životě. Dávejte energii, sílu do toho, čemu vy sami věříte a co si přejete. Nikoli do toho, čemu věří druzí, ale vy sami nejste o této pravdě přesvědčeni, ale pro klid v rodině se stáhnete a uděláte, co chce někdo jiný.
 

Nemáte činit chyby z minulosti. Využít svou načerpanou moudrost životem. Být vnímaví a poznat, kdo to s vámi myslí od srdce dobře a kdo s vámi pouze manipuluje, protože vám rád bere vaši sílu i energii pro realizaci svých životních snů. A vy zaslepeně obětujete takovému člověku svůj život, mladí, protože vám tvrdí, že díky němu máte zázemí a finanční jistoty. Prdlajs. Kdybyste byli sami sebou a dávali svou energii do svých snů a plánů, vybudujete si své vlastní jistoty a nikdo vás nebude omezovat ve vašem životě.

Zdravotně je Luna celý den v Raku. Proto již zvýšená úrazovost, můžete být účastníkem nehody. Nestresujte se, mějte sami sebe rádi. Učte se sebelásky, sebedůvěry. Pracujte na sebejistotách a víře v sebe. Ženy uvědomte si vztah s muži ve vašem životě - otec, bratr, muž, syn apod. Jaká energie u vás je dominantní? Ženy si mají uvědomit svou ženskost, jemnost, zranitelnost a být opečovávané a hýčkané. Zpracovávejte emoce - vydýchat vše, co tíží, jako kámen v žaludku a nejde vám to strávit, protože za pár dní vám to bude ležet na srdci a budete si tím zbytečně ubližovat díky nelásce k sobě. Odpouštějte. Citlivé orgány: 
Rak - Žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost.

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

12.1.2017 =14/5 čtvrtek

Úplněk v Raku ve 12:36 hodin

Opatrnost od zítřka do neděle na finanční toky, zbytečné výdaje a investice. Luna v Raku je o tom být spořiví, naučit se zacházet s financemi, což právě mnoho lidí ve znamení Raku jsou marnotratní a musí se učit finanční gramotnosti již od dětství. Někteří Raci jsou šetřiví, ale narazí díky své přecitlivělosti na lháře, rádoby falešné kamarády, kteří je finančně obalamutí a oberou, nevratně půjčí, takže i v tomto opatrnost na zbytečnou důvěřivost, abyste nebyli obětí komunikace a zaslepenosti. Sama mám ascedent v Raku, takže i já vnímám, kdy je Luna v Raku, neboť na mne působí podobně, jako na Raky. 

Najít si zítra čas sami pro sebe k meditaci, relaxaci, čtení, učení, tvořivosti. Možné krátké návštěvy, kratší cesty. Klidnějším tempem dokončovat do soboty započaté sliby, dohody.
 

Máte se zaměřit na své emoce, myšlení, protože pozitivní myšlenky a dobrá nálada je protilék na tyto energie, které jsou dost emočně vyhrocené, jak jsem již psala v předchozích prognózách. Držet si od lidí odstup, ať vás nikdo a nic nevykolejí z vašeho vnitřního klidu. Mějte nadhled nad názory druhých a nesvěřujte se lidem, ke kterým skutečně necítíte důvěru. Zvažujte moudře a s rozvahou jakékoli důležité situace, abyste se neunáhlili. Klidně si dejte čas na rozmyšlenou do pondělí, abyste ve všem našli ten správný řád a zjistili všechny potřebné informace, které budou nezbytné pro vaše další kroky.


Vaše štěstí máte pouze ve svých rukou, pracujte na svém sebevědomí, síle, odvaze, protože máte teď ze sebe dostat to nejlepší, co se ve vás skrývá. Jen díky důvěře v sebe budete silnější a splníte si své sny a plány.
 

Zamyslete se nad tématem rodiče, mateřství, vztahy mezi rodiči a dětmi. Raka sice ovlivňuje Luna, což je péče, mateřství a vše s ním spojené - láska i matka, emoce, intuice, někdy pocity osamělosti, citového nepochopení, přecitlivělost, komplikace kolem vztahů, ale dle karmického zadání je třeba se zamyslet nad vztahem k otci a k finanční oblasti. Mnoho Raků nemá hezký vztah se svým otcem, nezpracované, nevyřešené záležitosti a emoce s nim. Někdo může o otce přijít brzkém věku nebo rozvodem rodičů a emočně to nemusí být zcela zpracováno a pochopeno a tím mohou tyto nezpracované vzorce nabourávat vaše stávající vztahy kolem emocí a lásky s partnerem. Komunikační nepochopení. Je to výzva učinit změnu a přijmout své rodiče s pokorou, láskou a úctou za to, že vám dali dar života. Odpustit a poděkovat, případně se omluvit za to, co jste sami jim způsobili a bezpodmínečně je milovat, ač jsou jakýkoli. Uvědomte si, jaké životní lekce vám dali, co vás naučili, co vám případně vzali, vše jste se měli naučit, protože jste si je za své rodiče vybrali i kdyby vás následně opustili a vychovávala by vás náhradní rodina. 

Co se týče energie Raka je to velice přecitlivělé období, emočních výlevů, výčitek, vydírání, pláče a depresí. Proto se snažte být blízkým oporou a zbytečně je ničím nestresujte, nechte je klidně vyplakat, vypovídat, aby si ulevili od emoční bolesti, která je tíží, jako kámen v žaludku a nejsou schopni to strávit, zpracovat. Uvědomit si, co pro vás vztah znamená, jak je pro vás důležitý, a zda je v něm dostatek volnosti, tolerance a emočního souznění.

Zdravotně Luna v Raku celý den, citlivé orgány - Žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost. Opatrnost stále na zvýšenou úrazovost, nehody, komplikace. Skutečně psychicky slabší jedinci by měli být pod kontrolou blízkých, aby cítili lásku, oporu a že na vše, co je trápí nejsou sami, že mají v lidech okolo podporu. Vnímejte svou empatií druhé, můžete včas vycítit, že se něco děje. Do neděle se budou řešit pořád záležitosti kolem lásky a vztahů, finance. 

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

13.1.2017 = 15/6 Pátek 

Pokud vás situace vyloženě donutili ke změně, berte to pozitivně, protože to, co nyní řešíte nemuselo mít pevné základy a Uran vám chtěl ukázat, že je čas se probrat, zažít regeneraci těla i ducha a neustrnout v něčem, kde nebyli jistoty, ani zázemí a ještě jste mohli být v podřízené roli díky závislosti na někom či něčem, co vám bránilo v přívalu energie pozitivní, k nastartování vnitřní síle, sebedůvěře a hlavně sebelásce, která je základ pro životní rovnováhu.

Nyní máte skrze světlo a lásku prohlédnout a znovu začít tvořit své štěstí, své plány a věřit si, že na to máte a že to dokážete. Každý z vás má dar tvořit si svou vlastní realitu a máte ji všichni ve svých rukou, jen občas duše sejde z cesty a nenaslouchá si a Saturn zasáhne svou zkouškou a ukáže v čem děláte chybu. Proč se zase sami trestáte a zraňujete se, když si tím procházet nemusíte. 

V ničem zítra nehledejte logiku, rozumovou část nechte spát a vše kolem sebe vnímejte s láskou, vděčností, pokorou a úctou. Vše, co přichází přijímejte a hledejte cestu pochopení, usmíření, vzájemné tolerance. Tvořte vše na základě nasbíraných životních zkušeností. Dokončujte, co slíbíte. Věnujte se rodině, dětem. 

Zaměřte se na lásku k sobě, k dětem, k lidem kolem sebe. S kým nejvíce bojujete, ten nejvíce potřebuje vaše vnitřní odpuštění a pochopení s láskou. Zkrášlujte si prostředí kolem sebe. Někdo bude toužit po úpravách v domě, jiní se přestěhovat a začít úplně znovu.

Nenechte se nikým a ničím rozhodit, zvedl by se krevní tlak nebo by vám např. leknutím zvedl se puls. Pravidelně pijte, aby srdce nebylo na prázdno. Mějte se rádi a važte si sami sebe a svého těla a dopřejte mu i hodně péče a lásky. Hýčkejte se.

Stále do konce týdne neinvestuje do ničeho zásadního, může tam vládnout zaslepenost, což můžete do pondělí prohlédnout a správně se rozhodnout bez zbytečných ztrát.

Zdravotně se Luna přesouvá po 1 hodině z Raka do Lva. Pracujte na sobě a buďte sebevědomí, vytrvalí a opatrnost stále na úrazy z nepozornosti. Lidé se srdečními problémy do neděle klidový režim, nohy na stůl a obklopujte se láskou.
Rak - Žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost.
Lev - Srdce, aorta, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls.

S láskou Iris 
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

14.1.2017 = 16/7 Sobota
15.1.2017 = 17/8 Neděle

Jsem si od včerejška říkala, co je jinak, že se něco děje v komunikaci, čemu bych ráda porozuměla a ejhle přehlédla jsem, že nám Merkur vstoupil od úplňku do Kozoroha a už mám jasno. Jak by lidi nevěděli, co vlastně chtějí. Chtějí konzultace, ale snaží se dávat mě jiné podmínky, než nabízím. Zkoušky hranice mé benevolence. Ale jsem člověk, který plánuje a má řád, který dávám i do své práce, protože jedině tak, může člověk něčeho v životě dosáhnout. 

Takže se nedivte, když teď budou kolem vás lidé, co řeknou něco, za což se nebudou cítit vůbec zodpovědní a nebudou svých slov vůbec litovat. Učení teď půjde pomaleji, ale co se nyní naučíte, nezapomenete. Využijte nyní lepší soustředění pro vzdělání. Opatrně s náladovostí. Někteří lidé se stáhnou do sebe a budou jen pozorně sledovat všechno dění kolem sebe. Pokud někoho neznáte, zkuste být více zdrženliví. Plánujte, protože je teď nejlepší doba pro tvoření své budoucnosti. Budete více vytrvalí, odhodlaní, ale některým změnám se budete bránit. Jen výjimečně budete přijímat nové nápady nebo změny v názorech.


Víkend je o možných změnách pohledu kolem vztahů, lásky, vášně, vnímavosti toho, co se kolem vás děje. Některé věci v sobotu dokončíte nebo v sobě konečně uzavřete a v neděli dáte životu nový směr a řád s láskou k sobě. Oba dva dny jsou výborné na kurzy, vzdělání, ale i cestování, úpravy v domě, rekonstrukce, stěhování. Vše, co jste si přáli a v co věříte si můžete splnit svou vnitřní silou a pílí. Mohou se přes víkend rozvíjet umělecké sklony, zpěv, psaní, kreslení, tvoření něčeho pro radost, pro naplnění duše. Kulturní zážitky divadlo, kino, někdo i hory a kochání přírodou. V sobotu i dílničky a manuálně zručné aktivity nebo tanec. Výroba výrobků, nábytků atd. Bude se také dařit lidem, kteří posouvají lidi v komunikaci, k lásce a k uvědomění si svých správných životních hodnot. Pracovat na své sebevědomí a naučit se, jak si jít za svými životními sny vybudovanými na pevných základech, bez zbytečných zklamání, díky vnitřním jistotám a správným nastaveným životním hodnotám, které jsou nezbytné pro spokojený život.


Využijte o víkendu dar komunikace, vnímejte lidi kolem sebe a přátelé, zda máte stejné vnímání a pohled na život. Zda jsou tolerantní, pokud sdílíte s nimi jiný názor, než který mají na stejnou věc oni. Zda cítíte svobodu projevu bez pocitu, že vás někdo odsoudí, zavrhne, protože nevidí všechny souvislosti, které by mohli změnit pohled na danou situaci. Važte si sami sebe a věřte si, ukažte svou vnitřní sílu, s láskou k sobě, protože jen tak se posunete dál bez zbytečných životních lekcí. Nepřipouštět si negaci od druhých, což v sobotu mohou emočně zkoušet a v neděli si nenechte vzít energii. Dávejte ji směrem, který vy sami cítíte, jako správný.
 

V neděli je dobré si nastavit hranice, řád, mít jasné plány a uvidíte chaos všude tam, kde pravidla chybí. Už nebudete zaslepení a konečně prohlédnete a budete dávat sílu jen do smysluplných věcí. Nikoho za pravdu nekritizujte, neodsuzujte, ani sebe, ani druhé a odpouštějte sobě i druhým. Jedině tak se můžete všichni úspěšně posunout. Respektujte pravidla a názory druhých, i když s nimi nemusíte cítit souznění. Ale buďte tolerantní a dejte prostor jiným úhlům pohledu, na které jste doposud z vyšší perspektivy nemuseli pohlédnout nebo vás to samo ani nenapadlo nad tím z tohoto úhlu uvažovat.

Zdravotně se Luna přesouvá v neděli těsně před 5 hodinou ráno ze znamení Lva do znamení Panny. Citlivé orgány dle postavení Luny: 
Lev - Srdce, aorta, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls.
Panna - Slinivka břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, smyslové orgány: oči a uši.
Hlavně se teple oblečte, protože může docházet ke špatnému prokrvení končetin, zbytečnému prochlazení, horší krevní oběh. Hlava, krk, nohy v teple. 

Stále do neděle opatrnost s chybnými investicemi a zbytečnými výdaji a sobota úrazy ze zbrklosti a neopatrnosti, neděle opatrně na cestách.Vždy může zasáhnout zaslepenost a nepřizpůsobení dané situace, díky podmínkám, ve kterých se nacházíte. Pro mne je jasná volba učit se v klidu a v teple domova. Navštívit rodiče s dětmi. Manžel využije sobotu k závodům. 

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

Toto jsem psala před chvílí k pondělí, když klientka řešila pracovní pohovory. Třeba v tom také najdete potřebné:

Pondělní prognóza není, syn měl horečky, tak jsem ji nestihla. 


Pokud jste rozhodovala, kterou práci, tak dle podmínek, zodpovědnosti a ohodnocení na základě pracovní vytíženosti. Kde jste se necítila dobře a vnímala chaos, pryč odtamtud. Jaký pocit jste měla z vedení a případného prostředí či personálu. Hlavně, jak na Vás působily hlavně ženy v kolektivu, tam by mohla být překážka, povyšování a dávání zodpovědnosti na Vás, jako nováčka.

17.1.2017=19/10/1 Úterý

Důležité je mít životní řád, pořádek, systém. Hranice, kde jste ochotni zajít, tolerovat vše, co vás ovlivňuje. Zamyslet se, co jste doposud nestrávili a nechcete vyloučit ze svého života, což by mělo být započato v pondělí 16.1.2017. Abyste mohli v úterý vnést klid a rovnováhu do stavů, situací, ve kterých jste cítili chaos a nerovnováhu, která vás emočně mohla svírat pocitem sevřeného žaludku, pocitem stagnace, že nevíte kudy se pohnout dál. 

Podstatné je si urovnat vztahy kolem sebe, abyste se cítili šťastní, spokojení, že je nastolena rovnováha v povinnostech, které sdílíte s druhými. Abyste nemuseli žít ve stresu a v křeči, že musíte dávat svou energii na úkor druhého.


Zkoušky dostáváte přes uvědomění si správných hodnot kolem vztahů, emočního pochopení jeden druhého. Máte nebojovat proti sobě egem, ale vzájemně si dodávat sílu, podporovat, pochválit, ocenit sebe i druhé.


Ukažte​ všem kolem sebe, že když o něco skutečně stojíte, věříte v to a trpělivostí a píli dosáhnete výsledků a úspěchů, protože důvěřujete v sebe, ve své vnitřní pocity a nenecháte se stáhnout lidmi, kteří rádi ponižují, manipulují a berou druhým sílu a sebedůvěru. Bojí se, že byste je nakonec opustili, protože zjistíte, že silní byli jen díky vám a žili na úkor vašeho štěstí. Vztahy nejsou o tom, že jeden žije, užívá si a druhý se podřizuje a omezuje. Toto pokud nemáte zpracované, jednejte a nečekejte, až se to změní. Vy sami učiňte změnu tím, že přijměte sami za svůj život zodpovědnost.


Zdravotně se Luna přesouvá po 12 hodině z Panny do Vah. Hlídejte si zažívání, vnímejte svými smysly - očima i ušima. Nevidíte, máte problém se zrakem? Co nechcete vidět, přijmout, v čem jste zaslepeni? Jaký strach vám brání vidět jasně realitu od vytvořené iluze? Máte problémy se sluchem? Co nejste schopni v životě přijmout, slyšet jiný pohled, názor druhých? Co jste slyšeli a nedokážete to strávit? Vztahy budou řešit jen ti, co mají problémy s rozhodováním. Ujasnit si hodnoty, priority, lásku k sobě a žít v radosti, aby se neobjevily problémy s žilami. Někteří mohou mít alergické reakce, ekzémy, potíže s kůží a pletí. Někdo může změnit kosmetiku nebo stravovací návyky, aby pročistil tělo od všech škodlivých látek, které se mohou právě projevit problémy s kůží nebo trávením. 

Vnímejte sami sebe, jak jste úžasní a silní. Máte dostatek energie na to učinit svůj život plnohodnotný. Všichni mají možnost dojít k vnitřní rovnováze. 

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

18.1.2017 = 20/2 Středa

Všechno má dvě strany úhlů pohledu. Nic není jen černé nebo bílé, vzadu nebo vpředu. Bez světla není tma, bez zla dobro. Bez chudých nejsou bohatí. Není vše materiální nebo jen duchovní. Pořád se hledá rovnováha mezi dvěma, tak jako váha. Občas jsme všichni na životní cestě nahoře, někdy dole. Hledá se rovnováha mezi dáváním a přijímáním. Spravedlnost, řád, pořádek, protože žít bez systému a v chaosu je ubíjející.

Každý má v sobě klady i zápory. Přijměte svou osobnost se vším všudy, jedině tak můžete být celiství. Být sami sebou a ne podle představy a názoru, jak vás chtějí vnímat a mít druzí. Přijměte zodpovědnost sami za sebe a nikoli za druhé a s nikým zbytečně nejděte do sporu, protože vnímá svět, situaci, vás jinak, než vy. Uchopte svůj život pevně v rukou a vnímejte svou intuici, svou empatii.

Ještě bude necelé dva dny Slunci vládnout Kozoroh, tak se nebojte jít vpřed i přes překážky a mějte jasné vize a plány do dalších dnů. Tím směrem do svých snů dávejte energii a pořád se nevracejte, co jste mohli udělat jinak. Poučte se, jděte dál a věřte ve své schopnosti, sílu a odvahu dosáhnout svého, díky životním zkušenostem. Nenechte se nikým odradit, neomezujte se závislostí na někom nebo chybném přesvědčení, že to, po čem sníte není možné. Vše je možné docílit malými cíli, plány a dojít, tak až k velkým vizím, kam nás za pár dnů Vodnář zavede. Jen se nepoutat starými a omezujícími myšlenkami a pravidly. Je škoda ustrnout a vzdát možnost změny.

Vše můžete pocítit přes vztahy, které zatím přichází uvědoměním, procesem rovnováhy, ctít a uznávat jeden druhého. Nebýt sobečtí, ale soucítit s druhým. Podpořit, obejmout, vnímat a naslouchat. Tolerovat, dát svobodu, prostor, věřit si. Vyhraje rozum nebo láska ve vztazích? Chcete vlastnit a omezovat druhého nebo sdílet svůj život bez podmínek s druhým. Uvidíte, na které z těchto dvou lodí plujete. 

Ti, kteří nehrají fér play dostanou po prstech. Je možné ukončit nevýhodné smlouvy a spolupráce, které již nejsou přínosné oběma stranám. Obchodní podmínky sjednávat zodpovědně, nebýt unáhlení, zaslepení a důvěřiví, aby váhy obou stran byly vyvážené. Nemlčet a říci svůj názor, možná tím dojde k pochopení druhých a neočekávané se může stát skutečností. 

Můžete se zaměřit stále na změnu stravovacích návyků. Vyhledat výživovacího poradce. Zajít do posilovny, na jógu, na masáž či kosmetiku a díky svému uvědomění duše s pokorou a vděčností pečovat o své fyzické tělo, aby duše mohla nadále růst a vyvíjet se svým tempem s radostí ve zdraví, nikoli v nemoci. Bez fyzického těla se zde duše na Zemi vyvíjet nemůže. Zdraví životní styl a zodpovědnost za to, jak pečujete o své tělo.

Zdravotně je Luna celý den ve Vahách. Citlivé orgány slinivka, ledviny, močové ústrojí, žíly, kůže. Opatrnost na prochladnutí. Přecitlivělost některých lidí v přehnaných reakcí na situace, ale i na jídlo a kosmetiku. Ekzémy, alergie, možná i lupénka. Radujte se ze života a oslaďte si život dle vašich možností. 

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

19.1.2017 = 21/3 čtvrtek

Slunce se přesouvá před 23 hodinou z Kozorohu a vstupuje do Vodnáře. Tady uvidíme, kdo své životní překážky vzal, jako výzvu k posunu vpřed a kdo couval a litoval se, aniž by pro změnu se pokusil. Je čas jít dál, své sny a plány si plnit a budovat svou budoucnost na pevných základech s jistotou a rozvahou. 

Zítra můžete zazářit. Být v něčem originální. Jít za svým štěstím díky důvěry v sebe. Použijte svou sílu a odvahu a nevěřte lidem, kteří vás nepodporují a snaží se vaše plány hatit. Teď nejlépe poznáte kolem sebe, kdo se upřímný, skutečný přítel a kdo si pouze na něj hraje.

Mentální energie bude na vrcholu. Jděte vysoko, nespokojte se s málem. Klidně se můžete rozhodnout studovat, abyste mohli pracovat, kde si přejete. Dávejte energii do plánů, snů, cílů. Nikoli do strachů, obav a přemýšlením, co by, kdyby. Naučte se rozhodovat a nenechte se ovládnout pokušením, které vás ochromuje, omezuje a spíše stahuje do stagnace a strachu udělat ve svém životě krok ke štěstí. Nikdo jiný to za vás neučiní. Vy sami svými myšlenkami a činy rozhodujete svou svobodnou vůli, zda prožijete den pozitivně nebo negativně.


Den upozorňuje na idealizování lidí i situací kolem sebe a nabádá vnímat skutečnou realitu, nic si nenalhávat a přijmou odpovědnost pouze sami za své jednání. Držte si nadhled a nenechte se zítra vtáhnou do žádného sporu, kde byste nemuseli být emočně objektivní a učte se diplomacie a asertivního chování. Lidé jen budou zkoušet vaši trpělivost, zda máte životní pravidla a řád, který si nenecháte nikým emočně nabourat. Oni někteří ješitní a egoističtí lidé budou zkoušet vaši vnitřní víru a důvěru v sebe. Tak se nenechte a držte si je s úsměvem od těla. Už znáte svou hodnotu a nebudete ničí loutkou v jeho iluzi života, ve které se sám rozhodl být, ale vy s ním nemusíte souhlasit a můžete zvolit svou cestu. Kdo nepochopí, nemá zpracováno, bude řešit konfliktní situace a problémové lidi, lháře a vypočítavé jedince. Tak si stanovte hranice, které druzí nemohou překročit, abyste si hájili svou hrdost a měli úctu a sebelásku k sobě. Jak si vážíte a ceníte sami sebe, budou s vámi jednat i druzí. Nenechte si nabourat vnitřní jistoty.


Vhodný den i na studium, být chvíli o samotě, meditovat, hýčkat své tělo, zajít na masáž, ke kadeřnici na nový účes. Zajít si klidně s přáteli na relax, cvičení, apod.
 

Zdravotně se Luna přesouvá po 23 hodině z Váh do Štíra. Pozor na zaslepenost a zbrklost, můžete tím způsobit zbytečný úraz nebo nehodu. Soustřeďte se na to, kde jdete nebo jedete a dávejte pozor na končetiny a hlavu. Snažte se odpočívat a sbírat chybějící energii. Ničím se nestresujte a snažte se být v klidu a v teple.
Váhy - Ledviny, močovod, močový měchýř, žíly, kůže jako orgán doteku, slinivka, insulin, glukagon.
Štír - Pohlavní orgány, konečník, anus, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

20.1.2017 = 13/4 pátek

Dnes je důležitá intuice. Nezapomínejte na sebe, protože můžete mít potřebu se více starat o druhé a pak máte pocit, že jste na vše sami a nic nestíháte. Tak nic nedělejte na sílu, ale pouze z vlastní vůle a z lásky k sobě i k druhým.

Energie dne totiž upozorňují nedostat se do podřízené role, nenechat se využívat, nenaletět díky důvěřivosti, pozor na pokušení a lákavá slovíčka.

Díky tomu, že budete vnímat hlas své duše a nebudete pořád nic odkládat vůči sobě a konečně učiníte změnu a začněte také myslet na sebe a své potřeby, pohnete se vpřed. Nebudete se bát o tom mluvit, co si přejete, co je pro vás pocit zázemí. Nenecháte si nabourat klid a pohodu dne, protože stále dle karmy budou zkoušet lidé manipulovat, nalhávat vám to, v co chtějí, ať věříte. Věřte sami sobě a své vnitřní síle a nebojte se postavit takovým lidem a říci svůj názor.
 

Kdo ví, co chce a jsou pevní ve své víře a jsou dostatečně silní a sebevědomí, žádnému člověku, který nemá čisté úmysly nenaletí.
 

Vyhýbejte se lidem, kteří mají sklony k závislostem, budou agresivnější a bojovat s druhými o jejich sílu, tak se nenechte. Lidé, kteří na někom lpí jsou nyní vyzýváni, aby učinili změnu a odpoutali se a naučili se, být sami se sebou šťastní a spokojení. Aby se naučili, mít sami sebe rádi a vážili si svého života a času, který dostali zde na zemi. Aby neztráceli energii a čas s někým, kdo si jich neváží, kdo jim nevrací lásku, oporu, důvěru, úctu a společně neplánují budoucnost. Kde necítíte rovnováhu ve vztahu, společně budovaní zázemí, klid a pohodu, což jsou vnitřní jistoty pro život nezbytné.


Dnes je vhodný den ke studiu, k regeneraci těla i duše. Dokončovat a dodržovat sliby. Komunikativním lidem se bude dařit, tak pozor na lákavé nabídky. Měli by tito lidé svůj dar výřečnosti využívat ku prospěchu druhým a nezneužívat těchto schopností. Vše se totiž každému vrátí. Co zasejí, sklidí.

Někteří dnešek i celý víkend využijí na seznamování, ale spíše z toho vzejdou flitry a přátelství, sexuální zážitek, nic vážného. Někteří můžete řešit komplikace s partnery kolem řešení majetku či financí, které nyní se mohou vyhrotit nebo zbytečně táhnout. 

Můžete zajít s přáteli na zábavu, tanec, nějakou akci, kde se učíte nových zručností - vařit, šít, tanec, kutilství - všechny oblasti, kde můžete využít šikovnost svých rukou a nohou. Úprava vlasů, návštěva kadeřníka či kurz spojený s úpravou vlasů, vizáže. Zkrášlujte se.

Také, až do konce týdne i touha lyžovat a jiné sportovní aktivity, ale opatrnost na úrazovost. Hlavně dnes je to o stabilitě a pevné půdě pod nohami a nezkoušet něco v čem si skutečně nevěříte a nemáte na to dostatek síly a odvahy.

Zdravotně​ je Luna celý den ve Štíru, citlivé orgány - pohlavní orgány, konečník, anus, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny. Ženy si mají vážit sami sebe a svého těla a nenechat se využívat. Pokušení vždy bylo a bude a je to jen zkouška sebelásky a sebeúcty. Zkoušky v lásce, proto i srdeční záležitosti a srdce. Játra a ledviny mohou se ozvat, neprochladnout. Zpracovat emoce zášť, vina, nenávist, vztek apod. Snažit si den užít a nikým a ničím se nestresovat, nestojí vám nikdo a nic za to.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

Tento rok 2017 se mají konečně posunout muži. Mají možnost přes uvědomění si plno věcí dořešit a změnit. Přestat manipulovat, ovládat přes peníze. Nezneužívat moc a sílu, své pracovní postavení. Přehodnotit pohled na vztahy a lásku, aby nedocházelo ke zneužívání, obětování, podřizování. Zpracovat si vše kolem věrnosti a nevěry. Konečně vnímat jeden druhého.

Nebýt zaslepení ješitností, sobectvím či egem. Naučit se pomáhat a spolupracovat. Vést, motivovat a být oporou a pocitem bezpečí. Nekomplikovat sobě, ani druhým život svou nezodpovědností. Začít jednat čestně, férově a zodpovědně.

No a kdo to s nimi bude prožívat? Opět ženy, které s nimi žijí nebo už nežijí, ale mají společné děti a řeší společnou dohodu kolem dětí a dané vyživovací povinnosti nebo řeší rozvod, majetek. Protože komplikace kolem financí a mužů se bude neustále zpracovávat. Společné hospodaření, investice, společné plány s hypotékou, plánování dítěte, nemanželské děti.
 

Takže ženy mnoho síly a odvahy vše ustát. Nenechat se emočně zlomit a manipulovat přes děti a peníze. V tomto roce by všichni, co se nechovají čestně, měli dostat spravedlivou odměnu, po prstech. Což změna se může rozpohybovat od února do května 2017, kdy už si druhá strana nenechá nic líbit a dostane dost odvahy vše změnit. Protože už budou ženy chtít stabilní, bezpečný domov a tak se klidně některé rozhodnou mezi únorem a listopadem 2017 odstěhovat od partnerů, kde jeden druhého nectí, nepodporuje, neakceptuje se názor druhého a není žádné porozumění.
 

Ženy potřebují cítit bezpečí a stabilitu pro svou rodinu. Mít možnost, aby sami něco v životě dokázaly, mohly se prosadit, vzdělávat, využít své schopnosti a nebyly podceňované. Vztahy potřebují obnovit úctu a pokoru ne jenom mezí sebou, ale ke všemu kolem sebe. Domácí povinnosti rovnoměrně rozdělené, aby každý měl prostor sám pro sebe a svůj vývoj. Nikoliv zneužívat dobroty a opečovávání druhého a brát toto za samozřejmost. Ženy touží konečně po péči a uznání.


Pak od listopadu 2017 do dalšího roku se ukáže, kdo se dokázal pracovně prosadit, byl úspěšný. Kdo našetřil nebo se dostal svou marnotratností do dluhů. Kdo ctí morálku a zodpovědnost. Kdo si váží sám sebe a obklopuje se kvalitními lidmi, kteří jsou stejně zaměření a vzájemně se posouvají výše. A kdo to nezvládl zůstane v roli oběti a obětuje svůj život a radost na úkor druhým. Každý má možnost volby. 

Většina lidí, kterým se tyto slova v určité oblasti dotýkají mají zpracovat otce a mužskou rodovou linii. Skutečně se chovat, jako silný chlap, který je bezpečím a oporou ženě. Aby ženy mohly projevit svou ženskost a jemnost a nemusely být silné a dominantní. V rodu žen chybí docenění, láska, péče, touha po uznání. 

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

21.1.2017 = 14/5 Sobota
22.1.2017 = 15/6 Neděle

https://youtu.be/hy75MXXZC-A

Víkend je o společenských akcích a aktivitách - plesy apod.. O cestování, výletech a sportování - zimní a jiné sporty. O změnách, plánování, stěhování nebo i odletu do zahraničí - dovolená za sluníčkem. Také kurzy spojené s tvořením, učením něčeho. Zručnosti, tvořivosti, fantazii se meze nekladou. Dokončujte, co jste slíbili.

Komunikace a vnímavost spojená s empatií, vám pomůže analyzovat vnitřní pocity a touhy, abyste si mohli plnit své sny, plány k vašemu štěstí a spokojenosti. Společně zvládnete více, díky podpoře, ohleduplnosti, vytvořením vyhovujících podmínek pro realizaci. Budováním důvěry, přátelství na pevných základech a to nejen mezi přáteli, ale i v rodině, mezi lidmi, kolegy, klienty atd. 

V sobotu buďte originální, něčím můžete na sebe upozornit, abyste byli klidně středem pozornosti. Nebojte se být výjimeční, nepřehlédnutelní. Víkend je plný vášně, romantiky, takže i komplimentů a uznání, což by nejednu ženu velmi potěšilo. Ale mělo by to být od mužů upřímné a ne se záminkou něco za to od ženy ve chvilce slabosti a zranitelnosti získat. To už pak opět vládne Štír a jeho pokušení a flirtování, které nezná hranic. Takže hned neskočte na první slůvka, může jít o způsob koketování a manipulace, jak snížit vaši sebelásku a sebeúctu. Dámy využijí svou moudrost, životní zkušenosti a nenechají se zlomit pozlátkem. Znáte svou hodnotu. 

Kdo nikam nejde, může se věnovat sám sobě, samostudiu, zvelebování svého bydlení, pečovat o své potřeby a jít si ve svých plánech pomalu, ale jistě ke štěstí. 

Neděle je o vytrvalosti, kdo z koho. Co jste schopni ještě tolerovat a co již díky sebelásky neakceptujete, protože si vážíte sami sebe. Rodina, láska, bude velmi důležitá. Den je spojen se závislostí na něčem nebo na někom. Tak, aby někdo v zábavě nepokračoval, až do rána do němoty a neskončil na záchytce nebo s otravou krve z předávkování. Pijte s mírou. Mě se to říká, když nepiju. Raději buďte závislí na svých dětech a rodině, kterou milujete, než na něčem, co by ničilo vás nebo lidi kolem, což si plno lidí neuvědomuje.

Opatrnost, pokud si někdo vytváří iluze dané reality, zklamání díky zaslepenosti. Což na mne křičí i ve spojitosti s hlídáním dokladů, peněz, osobních věcí. Aby přes víkend nedošlo ke zbytečným ztrátám, výdajům díky neopatrnosti.

Zdravotně je Luna ve Štíru ze soboty do neděle a před 12. hodinou v neděli vstupuje Luna do Střelce. Sobota si hlavně ženy hlídají hormonální výkyvy, své ženské orgány a pracují na sebelásce.
Štír - Pohlavní orgány, konečník, anus, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny.
Střelec - Játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.
Neděle je rizikovější na zranění, takže dělat jen aktivity, kde cítíte sebejistotu, abyste nepřišli o pevnou půdu pod nohami.
Zpracovat negativní emoce - zášť, nenávist, zlost, pocit viny, odpouštět. Uvědomit si, co nebo kdo vám nabourává vnitřní rovnováhu a klid duše. S láskou zvládnete a překonáte vše.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

23.1.2017 = 16/7 Pondělí

Zítra bude kolem vás mnoho komunikativních lidí, kteří budou chtít vyjádřit vše, co mají na srdci i na jazyku. Tito lidé rádi vše rozebírají do detailů, hledají všechny možnosti, analyzují vše, protože pořád mají pocit, že potřebují více a více informací.

Jen pokud patříte mezi tyto komunikativní lidí, zkuste dát druhým lidem prostor k vyjádření a nemějte monolog. Ne každý, má tolik času nebo trpělivosti s vámi věc řešit celý den. Občas je třeba se zaměřit na detail, podstatu situace a neobcházet skutečnost mazáním medu kolem pusy nebo vyprávěním nepodstatných věcí, kterými pouze ztrácíte čas nebo se chcete vyhnout řešení k situaci, ve které jste emočně zainteresováni a nedokážete s nadhledem či odstupem vidět řešení.

Je to, jak s učením. Čím, více víte a umíte, tím více zjistíte, jaké máte ještě velké mezery ve znalostech a pokračujete dál a dál ve studiu, protože chcete být v dané oblasti dostatečně vzdělání, uvědomělí a k tomu je třeba trpělivost, čas, úsilí, vytrvalost, odhodlání a touha po poznání.
 

Tím si více posílíte své sebevědomí a sebejistoty, vnímavost vůči všemu, co přichází i s větším nadhledem pro pochopení souvislostí, které do vašeho života přichází.
 

Ženy si mají uvědomit svou hodnotu a nenechat si nabourat životní jistoty a hlavně svou důstojnost. Co si budeme nalhávat Luna je ve Střelci,
 https://www.facebook.com/images/emoji.php/v7/f51/1/16/1f603.png:-D takže dobrodružství a zážitky spojené s milostným vztahem spíše ukazují na flirtíky a spontánní akce, nečekané nabídky, lásku na jednu noc, milenecké hrátky, chytání na lep přes slovíčka lásky, takže si ženy mají vážit sami sebe a nepodlehnout zaslepeně, protože jste zkoušené. 

Ani nikomu nepůjčovat finanční prostředky, jinak se s nimi můžete rozloučit. Hrozí finanční výdaje a ztráty díky důvěřivosti a zaslepenosti. Ne vše v akci je výhodné, proto opatrně na lákavé nabídky prodejců. Pokud chcete pomoci, doporučte druhému nabídky zaměstnání, aby mohl svou situaci řešit tím, že sám za ni přijme plnou odpovědnost a vydělá a splatí svůj finanční dluh. Půjčkou neřešíte jeho problém s finanční gramotností a odpovědností za své činy. Tím tato snaha není ve výsledku brána, jako pomoc, ale jen dočasná záplata na problémy následné, neboť ve výsledku se dluhy kupí a narůstají v gigantický problém.

Muži si mají uvědomit, že láska není hra, ani dobrodružství. Že je to hlubší prožitek mezi mužem a ženou, kteří mají mezi sebou důvěru, vzájemně se ctí, váží si jeden druhého a vzájemně se podporují a společně plánují společný život k radosti a štěstí obou. Jde o vzájemné vnímání potřeb, naslouchání názorů, být tolerantní a přijmout jiný životní pohled bez odsuzování, kritizování, posuzování a zbytečných emočních výlevů či manipulace silou a mocí či zastrašování.


Nehledejte v ničem zítra logiku a rozumové vysvětlení. Vnímejte své vnitřní emoce, pocity a naslouchejte signálům vašeho těla, které vás vede celou dobu. Pokud jdete správně cítíte se skvěle, ale pokud jdete proti své duši a svému vnitřnímu přesvědčení, cítíte se zle.
 

Opatrnost na úrazy a nehody díky nepozornosti, zaslepenosti, zbrklosti a špatnému emočnímu rozpoložení. Takže za volant ve stresu v žádném případě.

Nenechte si nikým otrávit den, protože budou lidé zkoušet taktiky, lži, citové vydírání a je jen na vás, zda si udržíte nadhledem nebo se necháte vtáhnout do jejich hry a vezmou vám vaši sílu i energii, kterou potřebují a neumí čerpat energii z vesmíru, kde je jí dostatek pro všechny. 

Naučte se odpouštět, přijímat věci, jak přicházejí s pokorou a vděčností. Zpracovávejte negativní emoce - zášť, nenávist, zlost, vinu, škodolibost, protože jinak vám časem můžou tyto energie otrávit játru a tím i radost ze života. Lék je pokora, vděčnost, láska a radovat se ze života že všeho, co přichází. 

Luna je celý den ve Střelci, citlivé orgány - játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.

Nenechte se emočně zlomit a nabourat vnitřní rovnováhu a klid duše. Kdo zpracuje a zvládne energie dne, opět se posune dál ve svém duchovním růstu.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

24.1.2017 = 17/8 úterý

Dnes nemáte opakovat chyby z minulosti. Dokončovat a dodržovat sliby. Naslouchat své empatii. Tvořit s láskou k sobě i k druhým. Věřte sami sobě, nepochybujte o sobě. S vírou a láskou budete silnější a odvážnější. Nebudete, pak zbytečně dělat chyby, protože jste již poučeni a víte, co si přejete, v co věříte.

Zaměřte se na to, zda je váš život plodný, tedy bohatý na zážitky. Zda tvoříte v životě to, co vás těší, co cítíte, že potřebujete a plníte si své sny a touhy z lásky k sobě.

Ženy se mohou zaměřit na lásku, na děti, na rodinu. Máte pevné zázemí pro rodinu a vytvoření tepla domova? Zvelebování svého bydlení, plánování a tvoření s láskou k budoucnosti své rodiny.

Jednejte s láskou, důvěrou k sobě a dejte do svých tužeb sílu a energii. Uvědomte si, co je pro vás štěstí. Zamyslete se, co můžete ze sebe dát nejlepší a přijměte i své slabé stránky, jsou vaši součástí. Ale jen vy sami rozhodujete, která vaše část bude zářit, zda pozitivní či negativní. 

Nenechte se ovládat přes slovíčka lásky, nevěřte všemu, co vám říkají a věřte v sebe. Stále budou lidé zkoušet přes sílu a moc manipulovat a ovládat ty, kteří mají problém se sebeláskou, sebedůvěrou a věří více druhým, než sami sobě a svým pocitům a intuici.

Muži si mají ujasnit vztahy a pocity k ženám a nebýt sobci. Jak by nevěděli, co chtějí, zda jednu nebo druhou. Nudíte se ve stávajícím vztahu? A co jste udělali pro jeho oživení? Kolik energie a času jste dali do společného plánování a změny v tom, co vám nevyhovuje? Zamysleli jste se, v čem by jste sami mohli udělat změnu? Jaké bloky, negativní emoce zastiňují vaši lásku, která nezmizela? Jen jste ji svými postoji, činy, myšlenkami zablokovali, aby k vám mohla stále proudit, jako dříve. Trpělivostí a úsilím můžete obnovit, oživit to, co mezi vámi bylo a nyní máte pocit, že už to mezi vámi není. 

Vždyť je to, jako se vším. Oheň vyhasne, když nepřikládáte dřevo. Kytka bez pravidelné péče a zalévání uvadne. Vaše dovednosti také musíte neustále trénovat, zlepšovat, studovat, zdokonalovat se, jinak se najde někdo schopnější a lepší. Tak, proč se na to zapomíná ve vztazích a berou se tyto energie lásky, důvěry,vzájemné úcty, pokory, společného plánování a tvoření za samozřejmost? 

Přeci nestačí zasadit strom, postavit dům a zplodit dítě. Strom musíte, dokud nebude dostatečně silný a samostatný, opečovávat proti přírodě, zvířatům, škůdcům. Neustále potřebuje prořezávat a v období sucha zalít, aby neuschnul. Každý nový i starý dům přeci potřebuje neustálou údržbu, opravy, investice, protože by vám spadl na hlavu. Musí se postavit na pevných základech, aby ustál všechny podmínky, kterým je vystaven. Dítě také nestačí jen zplodit. Je důležité se podílet na výchově, naučit určitá pravidla, finančně podporovat kvůli studia, aby duše mohla ve své dospělosti plnit své poslání a byla přínosná pro sebe i pro ostatní. Dítě je dar i velká zodpovědnost, učí rodiče zpracovávat emoční bloky, zastaralé vzorce chování i boří iluze. Učí bezpodmínečné lásce a odpovědnosti.

Také se na vztahu neustále musí pracovat. Vztahy se neustále vyvíjejí, podle toho, kolik do daného vztahu dáváte energie a hlavně, zda je tato energie produktivní nebo destruktivní a vztah svými myšlenkami a činy ničíte. Nepochopíte v jednom vztahu, dostanete šanci v druhém. Tam, kde jste ve svém uvědomění skončili, budete pokračovat dál s někým jiným. Jen prvotní zaslepenost vám brání vidět, že to bude podobné, možná stejné, jen s někým jiným pro uvědomění toho, co jste nepochopili v lásce.

Zdravotně se Luna přesouvá ze Střelce před půlnocí do Kozoroha. Stále odpouštějte a zpracovávejte negativní emoce- vinu, nenávist, zášť, zlost atd.. Přijímejte vše s láskou a pokorou. Buďte vděční za každou životní příležitost. Co nechcete slyšet a vidět? Přebíráte odpovědnost za druhé? Kdo vám nabourává klid, pohodu, stabilitu, zázemí, rovnováhu? Co nebo kdo vás dostává na kolena? 

Posilujte slabší imunitní systém. Hlídejte si vše kolem krve, krevního tlaku, krevního oběhu a srdce. Naučte se radovat ze života, z maličkostí. Vděční za každý den a novou příležitost učinit změny, být lepší, splnit si své sny. 

Citlivé orgány dle Luny:
Střelec - Játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.
Kozoroh - Kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéška, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

25.1.2017 = 18/9 středa

Všimli jste si, jak každý vám od malička říká, buď silná/ý, nebuď měkká/ý. Chovej se, jako chlap. Ale i k muži city a pláč patří. Snaží se vám vnutit myšlenku, že pocity je správné potlačit a necítit slabost, zranitelnost a více se uzavíráte. Ale vaše síla je právě vcítění, ve vnímání přes své pocity. Přijmout své emoce a umět se v nich vyznat. Umět je analyzovat a využít jejich energie ke svému prospěchu. Díky nim dokážete lépe chápat sebe, ale také lidi, se kterými sdílíte svůj život, ať v soukromém životě, ale i v práci, přátelé, lidi, které potkáte.

Díky emocím víte, zda se cítíte šťastní nebo vás něco trápí. Zda se radujete nebo bojíte. Zda se potřebujete vyplakat a uvolnit emoční napětí z těla ven. Dostat ze sebe pocity slovy, vypsat se z nich, abyste lépe dokázali popsat nebo pojmenovat stávající stav. Můžete díky nim vycítit, kdo je k vám upřímný a kdo nikoliv. Ke komu si máte držet emoční odstup a koho si můžete pustit k sobě blíže, aniž by zranil vaši důvěru. 

Zítra máte ukázat svou sílu právě ve své vnímavosti a citlivosti. Že věříte ve svůj vnitřní hlas, svou intuici a nikdo vás ve vaši vnitřní víře nezlomí, protože držíte svůj život pevně v rukou. Nemáte zapotřebí bojovat sami se sebou, se svými pocity, protože dokážete sami sobě naslouchat a poznáte signály vašeho těla, které vás vždy vede správnou cestou lásky, důvěry, víry a odpovědnosti sami za sebe, své myšlenky i činy. Bojují jen lidé ovlivněni svým strachem být vnímaví, zranitelní a berou druhým sílu, kterou sami nedokáží v sobě najít a využít k vlastní potřebě.

Váš rozum vám pomáhá vaše emoce analyzovat, hodnotit vše na základě životních zkušeností a vzpomínek, ale nedokáže říci, která volba je správná. Tu dokážete díky svému vnímání a vnitřní síle vycítit přes srdečn čakru s láskou k sobě. Tam se dokážete spojit s hlasem vaši duše. Dejte si ruku na srdce a ptejte se sami sebe. Ucítíte reakce těla. Pokud cítíte tlak na hrudi, nemůžete určité emoce zpracovat, vydýchávat. Tlak na solar plexus - bojíte se strávit a přijmout, co se děje. Pokud nedokážete analyzovat váš stav objektivně a jste v něm emočně zainteresováni, můžete se obrátit na mne a pokusím se s nadhledem, bez zaslepenosti a strachu odkrýt podstatu emocí, se kterými si nevíte rady.

Mým velkým božím darem je od dětství jasnocítění a reakce těla přes emoce jsou mi dostatečným důkazem, zda jdu správnou cestou či nikoliv. Ale každý z vás dostal dar vnímání pro zpracování emocí. Většina z vás své dary v dětství potlačila. Jen každý má najít svou cestu ke svému srdci a k duši. Je mnoho cest, ale jen jeden cíl.

Zdravotně je Luna celý den v Kozorohu - kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéška, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy. Nenechte se nikým a ničím dostat na kolena a nechat emočně rozhodit. Budete zítra zkoušeni ve své vnitřní síle a odpovědnosti sami za sebe. Jedna etapa končí a blíží se nové začátky s blížícím se novoluním v Kozorohu dne 28.1.2017, tak do novoluní opatrnost na větší úrazovost hlavně dolních končetin, zbytečné nehody a finanční výdaje díky zbrklosti a nenaslouchání vnitřních varovných signálů.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

26.1.2017 = 19/10/1 čtvrtek

Doufám, že jste se již poučili ze svých chyb minulosti, abyste se mohli posunout o další krok vpřed. Každý z vás může dojít ke svému snu i cíli, jen je důležité se zaměřit na to, co skutečně chcete, co si vaše duše přeje a směřovat tímto směrem svou energii a své úsilí. Snaha nestačí. Je třeba jednat, být rozhodní, neutápět se v tom, proč něco nejde, nemůžete, ale hledat ve světle víry a naděje možnost, jak se necítit obětí dané situace, ale věřit ve své schopnosti a sílu a ustát vše, co je vám kladeno na vaši cestě životem.

Přes vztahy dostáváte nejlepší učební zkoušky, jak si uvědomit sami sebe a svou hodnotu. Jak vnímat sebe a nemít na prvním místě druhé. Pokud totiž si nevážíte sami sebe a nedáváte sami sobě dostatek péče a lásky, nelze tuto energii v kvalitní podobě dát ani druhým. Mít se ráda není sobecké, pokud je to v zájmu a ku prospěchu všem kolem vás. Jedině, když dokážete pohlédnout sami sobě do nitra duše, vnímat své rozpoložení a pocity, dokážete pochopit všechny souvislosti, které se vám dějí. Často nemáte dostatečný nadhled nebo správný úhel pohledu na danou situaci a tak řešíte dané komplikace povrchně, aniž byste odkryli pravou podstatu problému.
 

Čím více se otevíráte, tím více odkrýváte zasuté BLOKY, EMOCE, které byly záměrně schované, protože působily velkou bolest a zranitelnost. Vnímejte své emoční bloky, jako vrstvy cibule. Je nutné je i přes bolest, přes vnímání pocitů postupně odkrývat a postupně bez zaslepenosti se sílou, odvahou a vnitřní vírou v sebe zpracovávat, uvolnit a přijmout je. Pochopit, proč do vašeho života patří. Co vám měly ukázat. Kde vás měly nasměřovat. Nebát se přijmout danou realitu, danou skutečnost a nic si nenalhávat a nežít v iluzi. Jedině tak dokážete najít svůj zdroj vnitřní síly a cestu ke své duši, která je prodchnuta láskou a soucitem. Vírou a pokorou. Vděčností a odpovědností za své činy, myšlenky.


V tento den se zaměřte vždy na jednu věc a až dokončíte, pak na druhou. Neboť by se vám mohlo stát, že pokud se nezaměříte jen na jednu záležitost, na konci dne nebudete mít dořešeno nic a vše rozděláno. Směřujte energii na jeden cíl, jeden sen, jedním směrem. Jedině tak uchopíte energii správným směrem a bude mít svůj smysl a význam. Vše si moudře promyslete, postupujte vpřed s rozvahou, necouvejte a nic nevzdávejte. Cestou k novoluní se otevírají nové možnosti a cesty k řešení.


I přes momentální mraky víte, že je za nimi Slunce. Víte, že Slunce díky mrakům neztratilo svou sílu, své teplo. Ale jen odklonilo svou energii jiným směrem, kde byla cesta průchodná. Tak je to i ve vašem životě. Vnímat, které cesty jsou vám již otevřené, přístupné a které zatím uzavřené a odklonili vás na boční cestu, kterou máte projít pro hlubší poznání a význam, díky kterého si budete více vážit a uvědomovat dosažení svého cíle s větší úctou a pokorou. Často lidem chybí vděčnost a berou vše za samozřejmost, proto se většinou ze svého úspěchu radují jen krátce. Chybí jim pokora, že vše je odměnou za něco, co sami vykonali, ale nikoli na úkor druhých, ale pro dobro a prospěch sebe a druhých.

Zdravotně je Luna celý den v Kozorohu - kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéška, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy. Opatrně na alergické reakce, ekzémy. Stabilizujte své zdraví, díky vnitřní rovnováze, klidu a pohodě. A to láskou a péčí k sobě. Být odpovědní pouze sami za sebe a své činy a nenechat se nikým a ničím dostat na kolena nebo si zbytečně na své bedra nakládat povinnosti a starosti druhých. Pak se pod tíhou zodpovědnosti za druhé prohýbáte v zádech a v bolestech trpí páteř, klouby i kolena. 

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

27.1.2017 = 20/2 pátek

Nebojujte sami se sebou, buďte pevní ve svém vnitřním přesvědčení, ve své víře. Vnímejte, proč se snaží druzí svou zodpovědnost hodit na vás či na druhé. Proč nechtějí přijmout sami za sebe a své činy odpovědnost. Čeho se bojí? Že budou zranitelní? Ba naopak. Zodpovědní lidé jsou silnější, protože uznávají správné životní hodnoty. Jsou odvážnější, protože věří v sebe a nenechají se ovlivnit pravdou, názorem druhých, který není v souladu s jejich osobním přesvědčení. Samozřejmě můžete během života měnit své pravdy a přesvědčení, ale na základě svobodné vůle a vzájemným souzněním s danou informací.

Tito lidé jsou silnější, šťastnější, protože mají pevně v rukou svůj život, svůj osud. Nemají s druhými potřebu bojovat, přít se, protože ví, že každý si k pravdě, k určitému názoru, postoji musí dojít svou cestou, svým uvědoměním, svým svobodným rozhodnutím zcela sám. Každý jen dostává impulsy, díky kterým k poznání dojde dříve či později.


Nejlépe a nejrychleji se lidé posouvají přes překážky ve vztazích a přes emoční lekce. Vaše životní přesvědčení vám vštěpují nejdříve rodiče, odkud již může pramenit mnoho bloků, chybných přesvědčení a způsobí v dalších vztazích mezi přáteli, partnery, lidmi kolem sebe plno nepochopení, konfrontací, sporů, než pochopí, která přesvědčení jsou mylná. Která se nezakládají na pravdě, ale pouze na domněnkách nebo iluzích.


Díky darům intuice, empatie, vnímavosti, dokážete lépe přes své pocity vnitřně zvážit všechny možnosti, které se vám dostávají. Samozřejmě se můžete na vše cítit sami, nepochopení, ale není to tak. Každý z vás má svého anděla strážného i duchovní průvodce, kteří vás po celou dobu života vedou, rádi vám, povzbuzují vás a můžete si vždy o řadu a pomoc požádat. Nezasahují, protože ctí svobodnou vůli a rozhodnutí člověka. Ví, jaké poslání má zde vaše duše a snaží se vás neustále směrovat správným směrem a dávají nespočet příležitostí k uvědomění, ke splnění svého poslání. Jen mnoho lidí už nevěří svým pocitům, vnitřnímu hlasu a často jdou sami proti sobě, i když se necítí spokojeni. Ale potlačují svou vnímavost a své dary do té doby, dokud je ke změně nepřinutí zdraví nebo patová životní situace.


Zdravotně se Luna přesouvá po půl desáté z Kozoroha do Vodnáře. Důležité je neprochladnout od nohou. Někteří lidé mohou mít problém udržet si teplotu, návaly horkosti, výkyvy krevního tlaku. Dále buďte na sebe opatrní kvůli zvýšené úrazovosti před novoluním. U některých lidí se můžou objevit alergické reakce, ekzémy, což může být signálem pro změnu kosmetiky či nevhodné stravy. Nepřebírejte za nikoho zodpovědnost, pod tíhou odpovědnosti vás bolí záda, klouby, kolena. Nenechte se zranit přes vaše slabé místo. 
Citlivé orgány dle postavení Luny:
Kozoroh - Kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéška, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy.
Vodnář - Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovka, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

28.1.2017 = 21/3 Sobota

Novoluní ve Vodnáři v 1:06 hodin, Mars vstupuje z Ryb do Berana v 7 hodin.

Využijte empatie, vnímavosti a své vnitřní moudrosti. Konečně příležitost vymanit se z pout být něčí obětí, s odvahou, rázností a silou jít novými cestami a za svým štěstím a cílem. Zkusit své nápady prosadit, vyzkoušet více možností, pokud první nevyjde. Prosadit změnu a oslovit tímto činem větší počet lidí. Hájit svobodu projevu, dožadovat vztahovou volnost, toužit po rovnoprávnosti a spravedlnost pro všechny. Začít dělat věci podle toho, jak to sami cítíte správně, ne podle druhých, kteří zneužívají vaši čestnost a dobrotu.

Nenechat se omezovat, odpoutat se od lpění k někomu nebo něčemu a vytvořit si dostatečný emoční odstup a zbavit se strachu projevit emoce. Uvolnit a vyjádřit své pocity, názor a pravdu, jedině tak můžete být celiství. Stát si zatím, čemu sami věříte. Dokázat vzít své štěstí a svůj život do svých rukou a udělat průvan a změnu ve všem, co již nefunguje a je zastaralé nebo dostává vás to do stavu stagnace. 

Jednat zodpovědně a nebýt důvěřiví vůči lidem, kteří mohou zkoušet vaši důvěru a požádat klidně o půjčku, kdy se může stát, že již svým slibům o vrácení nedostojí. Mnoho lidí může toužit po cestování, roslétnout se nebo rozběhnout do světa a čerpat nové poznatky. Naplánovat dovolenou, naučit se nový jazyk nebo studovat novým směrem. Můžete udělat čistku mezi přáteli, protože máte vnímat, kdo je skutečný přítel a kdo vás pouze zneužívá. Najít nové přátelé, kteří jsou na stejné úrovni a souzníte. Můžete toužit i pracovně po změně a vedoucí funkci, pokud se cítíte v podřízené roli a využívání.

Ve vztazích nedělejte to, co sami nechcete, aby vám činili ostatní. Lidé se potřebují uvolnit, pobavit, cítit volnost ve vztazích. Ale opatrnost na nezávazné flirty a románky, které by mohli narušit dosavadní vztah. Nic si nenamlouvat, neidealizovat a budovat vzájemnou důvěru právě díky komunikační otevřenosti. Zbytečně nebýt vznětliví, nedělat žárlivé scény, což jen ukazuje, že sami sobě nevěříte, pochybujete sami o sobě, a že máte strach, že vás nikdo nepotřebuje. Učte se trpělivosti, sebekázně a diplomatickému jednání. Skromnosti a pokoře, která nyní může mnoha lidem chybět a mohou zkoušet se domáhat svého, prosazovat jen své zájmy, což by tímto sobeckým postojem mohli narazit na tvrdou zeď a odpor lidí, kteří znají již svou hodnotu a nenechají se ovlivňovat silou a mocí druhých.

Zdravotně je Luna celý den ve Vodnáři - lýtka, kotníky, holenní kost, achilovka, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy - což je spojené s komunikací a svobody projevu. Nenechat se ničím zlomit a dostat na kolena. Hlídat si své slabiny. Důležité je si hlídat termoregulaci těla, krevní návaly, výkyvy krevního tlaku. Hlídat si srdeční potíže a nepřetěžovat se. Snažit se šetřit energii, dát si klidně nohy na stůl a odpočívat. Jak jsem již v předešlé prognóze psala teple se oblékat a neprochladnout od nohou. Větší zranitelnost dolních končetin, tak nikde zbytečně nespěchejte. Meditujte, relaxujte, udělejte si klidnou sobotu klidně v okruhu přátel, rodiny nebo vám blízkých lidí, se kterými se vzájemně podporujete a motivujete. Snažte se nesnít a být při zemi v realitě. Což bude pro neděli důležitá pevná půda pod nohami.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

29.1.2017 = 22/4 Neděle

Zítra využijte svou intuici a energii skutečně směřujte jen pozitivně. Uvědomte si své pocity, a neidealizujte si nic, abyste se zbytečně nespálili. Pracujte na sebevědomí, na sebedůvěře a sebejistotách a rozvíjejte svou intuici, protože jedině tak, vás nikdo a nic nevyvede z míry. Máte si uvědomit, že nemusíte za každou cenu nikomu nic tolerovat, nikomu se nepodřizovat, nikomu se zavděčit, nenechat si narušovat své osobní přesvědčení, svou víru a nedovolit nikomu narušit váš klid, pohodu a vnitřní jistoty.

Zítra je energeticky velice náročný den, proto své síly šetřete a dopřejte si odpočinek a regeneraci těla i ducha. Klidně buďte chvíli sami a užijte si čas dle vlastních pocitů a přání. 

Někteří lidé pod tíhou svých emocí mohou cítit, že je to už na ně moc a že už nemají sílu dál vše ustát. Někteří s pocitem se rychle odpoutat a utéct pryč od všeho, co je tíží a mají strach se rozhodnout učinit změnu. Kéž by šlo se ráno probudit a byl by to zlý sen, ale to nejde. Musíte se aktivně do změny sami zapojit, protože chcete být šťastní a spokojení. Věřte, že jste mnohem silnější a odvážnější, než si myslíte. Jen se podívejte koho nebo čeho se bojíte. Co vás sráží na kolena a zraňuje vaše slabiny - achilovku. 

Někteří budou chtít narušit vaši sebedůvěru a nabourat vám klid a spustí ve vás pochybnosti a vnitřní konflikt a jen proto, že se necháte ovlivnit druhými a málo sobě věříte. Věřit druhým je krásná věc, ale mnoho lidí toho dokáže velice rádo zneužít. Vaše dobrosrdečnost, pak způsobí, že vás druzí dostanou do nepříjemných situací, kterými jste vůbec projít nemuseli, kdybyste poslechli sami sebe a věřili více svému vnitřnímu hlasu, svým pocitům, které vás už předem mohli varovat, jen jste jim nevěnovali pozornost. Nenechte se vtáhnout do žádného sporu a nedovolte, aby vám druzí brali vaši energii i váš drahocenný čas, pokud si vás neváží a nerespektují vaši osobnost a vaše pocity.

Když vládnou energie Vodnáře je důležité dbát i na to, abyste nenosili upnuté a těsné či škrtící oblečení. Je potřeba, aby i oblečení bylo dostatečně volné a cítili jste se pohodlně a spokojeně. Někteří si mohou dopřát sportovní aktivity, ale opatrně nebo raději protáhnutí těla, jako např. jógu, masáž, kosmetiku, kadeřníka. Regenerace těla i ducha je na místě. Postupná změna jídelníčku, přehodnotit stravovací návyky i tělesnou aktivitu, zda jí je dostatek. Jen to neřešte dietami, abyste si zbytečně neublížili. Upřímně tyto praktiky neuznávám. Vše jde řešit nenásilnou cestou. A nyní do úplňku byste také nemuseli být stejně úspěšní. Lépe se shazují kila od úplňku do novoluní, nikoli naopak. 

Mějte se rádi se vším všudy, pak si nevytváříte zbytečný blok a nelásku k sobě, aby se mohla aktivovat v těle změna. Vše je o sebelásce a nehledat na sobě chyby, ale přijmout se se vším všudy a mít se rádi a nemít potřebu se kritizovat a hledat na sobě něco špatného. Hledejte v sobě to krásné, co vyvěrá z vaší duše a co vyzařujete. Vaše vnitřní pohoda a štěstí se vždy odrazí i na vašem fyzickém těle.

Snažte se v daný den stát pevně nohami na zemi. Nedělat žádné radikální změny, ale vše si budovat na pevných základech, plánovat bez idealizování či zkrášlování si skutečné reality. Přijmout skutečnost a poděkovat za zkušenost. Rozhodnout se postupně pro změnu a v takovém rozsahu, že to nikterak nezasáhne do vašeho života, ale pomalu a jistě si na dané změny budete zvykat a přijímat je za své bez zbytečných komplikací. Vše chce čas. Nic nejde hned. Ani malé děti hned nechodí. Každý potřebuje svůj čas na správný vývoj a nic není brzy, ani pozdě. Vše přichází v pravý čas. 

Držte si odstup od emočně nevyrovnaných či agresivních lidí a nenechte si jimi otrávit den, ani se stáhnout jejich nápady či náladou. Hlídejte si kolem sebe lidi se sklonem k závislostem na někom či něčem nezdravém.

Zdravotně se Luna přesouvá po 17 hodině z Vodnáře do Ryb. Zdravotně se nikým a ničím nestresujte. Přecitlivělí lidé si nic nebudou brát osobně. Více tekutin a hlídat srdce, játru a ledviny. Alergické reakce, ekzémy. Pečujte o své tělo, svou kůži. Hlídejte si oblast hlavy a nohy, aby nedošlo k úrazu či prochladnutí. Citlivé orgány dle postavení Luny:
Vodnář - Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovka, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy.
Ryby - Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

30.1.2017 = 14/5 pondělí

Zítra můžete využít své mentální a intelektuální schopnosti i manuální zručnost k dosažení svých cílů.

Učení nového půjde snáze. Můžete pocítit touhu po poznání nových věcí i nových míst. Studování nových oborů, jazyků. Změnit oblast, ve které se nyní pohybujete nebo ji naopak více rozšířit novými poznatky i zkušenostmi. Proč? Duše touží se vymanit z pout a cítit se volná a šťastná. Být více aktivní, ale se vší zodpovědností a důsledností, se do ničeho hnát bezhlavě a bez řádného zvážení všech možností.

Nepříjemné životní zkušenosti může dostávat pouze člověk, který nevěří sám sebe, nenašel v sobě ještě sílu a odvahu duše a neustále se nechává ovlivňovat názory druhých.


Máte využít komunikační schopnosti, projevit se, zazářit, být něčím originální. Hájit své štěstí i svá přesvědčení. Pracovat na sebelásce, sebedůvěře a sebejistotách. Máte dostatek síly a odvahy ustát vše, dotáhnout věci do zdárného cíle. Někteří z vás mohou využít i svého charisma a okouzlit druhé svou impozantností.


Ve vztazích může docházet k bouřlivým výměnám názorů, zářivých scén. Partneři se vzájemně netolerují, nepovzbuzují, nevěří si, neumožní druhému seberealizaci. Emočně si vyčítají, zkouší deptat a manipulovat s druhým. Chybí vzájemná láska, důvěra a úcta. Každý potřebuje svůj životní prostor pro svůj osobní růst i vývoj.
 

Proto mnoho lidí bude zvažovat odpoutání se ze vztahů, kde se skutečně nemohou svobodně rozvíjet, ani říci svůj názor, aniž by byli odsuzování či kritizování. Nikdo nemá právo vás i vaše názory či pohnutky soudit. Jste osobnost, která má právo se svobodně vyjádřit a nebát se říci, co cítí a vyjádřit tím svou nespokojenost, svůj životní postoj i kdyby byl jiný od názorů druhých. Často právě váš pohled může změnit názor mnoha lidem, kteří doposud žili v iluzi a vlastním sebeklamu a bez vašeho postoje, otevřenosti by k uvědomění nedošli. Proto buďte sami sebou a ne podle představ druhých. Co by na to řekli oni či druzí kolem vás. Ať si raději sami zametou před svým prahem a nesoudí na základě chybných a zastaralých domněnek a přesvědčení, které je jen omezují v jejich cestě životem za jejich štěstím a vnímáním své duše.

Do pátku opatrnost při rozhodování kolem finančních záležitostí. Možné zbytečné výdaje, pokuty nebo i nehodovost díky neuváženosti. Je dobré vše realizovat s tím, že si nenabouráváte pevnou půdu pod nohami.

Zdravotně je Luna celý den v Rybách - chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin. Hlídejte si zažívání, krevní tlak, možné prochlazení, játra, slinivka břišní a srdce. Psychická stránka duše teď přichází očistou emocí. Zbavte se všeho negativního a svazujícího. Važte si sami sebe a naučte se sebehodnoty. Každý z vás je výjimečná a jedinečná duše, která je originální, protože je sama sebou.

Pracují podvědomé vzorce strachu, které zkouší vaši sílu a touhu - zasloužím si být šťastný/á, svobodný/á, jsem sám/sama sebou a jdu vstříc své budoucnosti. Přijímám změny beze strachu, s vírou, vděčností a pokorou, protože vše, co se nyní děje je pro mé vyšší dobro. Nehodnotím, protože nevidím všechny životní souvislosti, které zpustili tuto životní zkušenost pro mé uvědomění. Děkuji a přijímám.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa

31.1.2017 = 15/6 úterý

Mluvte sebevědomě a sebejistě. Nebojte se vyjádřit své pocity. Buďte originální a jednejte bez přetvářky. I kdybyste byli nepochopení, uvědomte si, že jste dokázali být sami sebou a to je úžasný krok vpřed. Určitě z toho máte dobrý pocit, že jste mohli jednat sami za sebe a nebýt omezení něčími předsudky a mohli jste svobodně projevit své emoce, svůj názor či postoj.

Je velmi důležité být silná, odvážná duše, která se nebojí být sama sebou. Věří sama v sebe a dokáže ze sebe dát to nejlepší s láskou, pokorou a vděčností, že může tvořit svůj život svým svobodným rozhodnutím, díky své odpovědnosti sama za své myšlenky i činy. Už není duše zatlačena do kouta, nebojí se ukázat svou sílu a výjimečnost. Už není naivně důvěřivá vůči druhým, který ji zkouší oslabit její vnitřní sílu a nabourávat vnitřní rovnováhu. Už ví, že chce stát na prvním místě a být vidět. Nechce splynout s davem, kde se cítí silnější. Už nepotřebuje druhé, aby ukázala svou sílu a odvahu, protože se naučila sebelásky, sebedůvěry, sebejistoty. Může díky těmto vlastnostem tvořit svůj život plnohodnotně a šťastně a jít úspěšně za svými cíli, protože zná svou sebehodnotu a svou jedinečnost, díky které zde přišla na zem vykonat mnoho dobrého, nejen pro sebe a svůj duchovní vývoj, ale je přínosná svým životním postojem a vývojem všem lidem, které na své životní cestě potká. Některé obohatí okamžikem, ale nikdy nezapomenou. Druhé bude vést déle a společně si budou přínosem, než se jejich životní cesty rozejdou a předají si, co měli.

Láska je klíčovým prvkem, nejsilnější energie pro nalezení vnitřní rovnováhy. Obklopujte se lidmi, které milujete a oni milují vás. Řekněte druhým, co pro vás znamenají, co k nim cítíte, za co jste jim vděční. S úctou a vděčností přijměte své rodiče, neboť vám dali dar života, aby vaše duše mohla vstoupit na tento svět a umožnili vám tímto duchovní růst. Přijměte s láskou a úctou své sourozence, i když nesdilíte stejné názory. U kterých cítíte nepochopení, potřebují nejvíce lásky i odpuštění. Milujte, mějte v úctě své partnery a tvořte mezi sebou bezpodmínečnou lásku s důvěrou, buďte si vzájemnou oporou a podporujte se. Učte se od svých dětí neochvějné víry a bezpodmínečné lásky. Děti učí trpělivosti a ničí staré emoční bloky i dogmata, které jsou již nefunkční a nutí dospělé přehodnotit dosavadní životní názory a otevřít se jinému emočnímu vnímání.


Stůjte pevně nohami na zemi a i když vaše duše má touhu vzlétnout, víte že jste nyní ve fyzickém těle a vše kolem vás nemusí dávat logiku, ale víte, že vše má hlubší smysl pro váš vývoj. Vše se nedá pochopit rozumem. Otevřete svá srdce a vaše duše hned pochopí i beze slov vše, co se děje. Pracujte se svou srdeční čakrou a tvořte kolem sebe láskyplné prostředí, kde bude více láskyplných a soucitných duší stejně smýšlejících, které vás budou plně podporovat na vaší životní cestě. Buďte vytrvalí a trpěliví, jedině tak můžete využít všechny dary své duše. Nikdy se nevzdávejte a věřte, že se vám splní vše po čem toužíte a v co bezmezně věříte. S láskou, s úctou a v souladu k sobě i k druhým.


Zdravotně se Luna přesouvá před 23 hodinou z Ryb do Berana.

Citlivé orgány dle postavení Luny:
Ryby - Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin.
Beran - Hlava, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev.
Hlídejte si své myšlenky, pocity a svůj psychický stav. Nepotlačujte své emoce, svůj hněv, svou nespokojenost a pojmenujte svými slovy vše, co vás tíží. Je třeba všechny negativní pocity, emoce, bloky ze sebe vytáhnout na povrch a očistit a regenerovat touto změnou a přijetím svou duši od nánosů všeho, co tíží a omezuje její vnitřní sílu a jednotu s neomezenými životními zdroji energie, kterou máte v sobě.

S láskou Iris
Vnitřní rovnováha - výklad karet, karmická numerologie, shamballa