Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minulé životy

Minulé životy neboli reinkarnace 

velbloud.jpg

Naše těla jsou pouze fyzická schránka pro naši Duši, která je věčná a pouze se reinkarnuje do dalšího těla narozením. Již staří Egypťané věřili v reinkarnaci. Proto daná duše zažije mnoho těl během své cesty uvědomění a růstu. 

horovo-oko1.jpg 

Je mnoho lidí, co od malička má různé fóbie bez sebemenšího důvodu, mluví zážitky a vypráví vzpomínky, které nikdy v daném životě neprožili. Je to způsobeno podvědomím, které má v sobě uložené vzpomínky z minulých životů a vědomě si v daném životě nejsme vědomi, proč se dané situace bojíme, z čeho máme strach nebo proč daný zážitek či vzpomínka je pro nás tak emočně živá, aniž bychom ji dříve prožili. Což nyní můžeme společně zpracovat při terapii.

100_4919.jpg

Dokonce během života navštívíte určitě místo a máte pocit, že jste již tam byli, tzv. Dejavu. Lákají vás místa a země, které jste nikdy neviděli. Různé kultury jsou vám blízké a vyhledáváte sami od sebe jakékoliv informace, které vám danou kulturu nebo oblast vámi vyhledávanou objasní nebo více informací získáte pro vaše vnitřní uspokojení.

e413f503fe_19660726_o2.jpg

Jsou určité oblasti, které vás od útlého věku přitahují a nevíte proč. Někdo může získat z předešlé reinkarnace schopnosti být výborný malíř, zpěvák, virtuóz, stavař, léčitel, a jiné.

Můžete během života zažívat snové vize, vize při zasvěcení a jiné útržky vzpomínek či obrazů, které vám ukážou zážitky, vzpomínky, situace z minulých životů. Díky nim můžete pochopit, proč se vám v daném životě v určitých životních oblastech nedaří. 

tatuaggi-indiani--2-.jpg