Jdi na obsah Jdi na menu
 


LSVJ - Léčení skrze vyšší Já

 

img_20190313_135733.jpg

Léčení skrze vyšší Já

Tato technika pracuje s Akašickými záznamy, ze kterých médium čerpá veškeré informace a to skrze práci s kyvadlem a Vyšším Já nebo nejvyššími duchovními průvodci.

Technika vznikla spojením několika metod, zejména speciálních spirituálních technik a channelingu.

received_2170166636569075.jpeg

Terapie LSVJ
 
Osobně v kanceláři v Ostravě v rámci mé pracovní doby uvedené v ceníku. Počítejte minimálně se 3 hodinami, kdy si píšete poznámky během celé terapie. Již nedelám audio nahrávku.
 
Nebo dálková terapie bez přítomnosti. Doporučuji si lehnout, ale můžete dělat i běžnou denní činnost. Nedoporučuji pít alkohol, řídit auto, pracovat fyzicky těžkou, náročnou práci.
 
Během čištění můžete pociťovat různé emoční rozpoložení, pocit nevolnosti, těžko od žaludku, slabost, točení hlavy, které odeznívájí po uvolnění bloku, programu, přesvědčení, které se může právě čistit.
 
Spojím se přes aplikaci messenger, viber, whatsapp, že začínáme. Informuji, kdy končím a jdu nahrát záznam celého čištění na konci. Během celé doby si píšu zápis, který zasílám do aplikace či na email po ukončení. Audio nahrávku celého čištění s terapie zasílám na email. Nahrávka může být 15-40 minut dlouhá, dle rozsahu celého čištění, která se zahrnuje do času terapie. 
 
Vždy uvádím dobu čistění, které po terapii doznívá. V daném období hodně pít pro uvolnění všeho. V této době může se projevit nemoc, bolest hlavy, jako forma čištění. V té době se nedivím ničemu. Po čištění přichází úleva a postupná změna i v realitě. 
 
Pokud duše vidí v tom, co řeší výhodu a nechce se jí vzdát, což je její svobodné rozhodnutí. Může si vše vrátit do původního stavu. Tato technika nenahrazuje lékařskou péči.
 
I když moje osobní zkušenost mi ukázala, že pokud selhává klasická medicína, mám i jinou volbu, jak se zbavit problému, který mě tíží. 5 let na kožním nebylo možné odstranit bradavici. Po čištění do 14 dnů úplně pryč, do měsíce místo zcela zahojené. Bloknutou krční páteř kvůli nepříjemné situaci, čištěno. Po pár hodinách úleva, do 24 hodin bez příznaků. Při nálezu cysty u mé dcery na vaječníku čistění, během očistné doby praskla a nemusela podstoupit zákrok. Máte problémy s konkrétními vztahy, prací i zde lze použít čištění a změnit stav do zcela nové úrovně.
 
1 hodina za 450 Kč/19 EU
Za každou další započatou hodinu částka 150 Kč/6 EU
2 hodiny za 600 Kč/25 EU
3 hodiny za 750 Kč/31 EU
4 hodiny za 900 Kč/37 EU
5 hodin za 1050 Kč/43 EU
 
Vždy nutné uhradit  minimálně 2 hodiny terapie předem. Běžně stačí klientům 3 hodiny u jedné terapie. V případě prodloužení se doplatí po terapii.

img_20190115_090055.jpg


Průběh LSVJ
 
Práce s Vyšším Já nebo nejvyššími duchovními průvodci spočívá v používání kyvadla, které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky. K tomu všemu je třeba soustava 80 tabulek, v nichž je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit. Před každou prací s klientem žádám o povolení na práci. 
 
Konzultace je pro klienta nenáročná a pohodlná, není zapotřebí absolvovat žádné cviky, postoje ani složité manipulace. Jde vše praktikovat i na dálku, tedy osobní přítomnost klienta není nutná. Od klienta se vyžaduje jen vědomá a aktivní snaha řešit vlastní problémy, jeho vědomá ochota přijmout změnu. Mnoho klientů totiž žije v představě, že terapeut s pomocí spirituálního léčení vyčistí a odstraní jejich problémy – a tím je věc vyřešena. Je nutné, aby klient změnil svůj způsob života, myšlení a jednání, aby znovu nevytvořil prostor pro opětovný vznik či návrat těch energií, které již jednou byly vyčištěny. Předpokladem vyléčení je, že klient se bude na svém vyléčení aktivně podílet aspoň ze 60 %, těch zbývajících 40 % tvoří pomoc léčitelů a ostatních lidí.
 
Každý klient, u kterého proběhlo duchovní léčení skrze Vyšší Já na dálku bez účasti, obdrží popis průběhu léčení i s výsledky emailem. Osobní terapie nebo přes aplikaci si mohou průběh terapie psát. 
 
Při čištění negativních energií mnozí klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech, točení hlavy, nevolnost od žaludku nebo mohou i plakat, apod. Tyto projevy však trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií a emocí, které klient v sobě držel a při čistění dostaly možnost se uvolnit.

Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikly mnohé z jeho problémů. Je to motivace k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. A to je důležitý předpoklad pro to, aby se staré problémy už nevracely. 
  
Výhodou metody LSVJ je, že práce skrze Vyšší Já je rychlá a mnozí klienti pociťují značnou úlevu. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií. Ve většině případů postačí jedna až dvě konzultace. 
 
Každý člověk je unikátní bytost obdařená svobodnou vůlí. Znamená to, že každý dělá rozhodnutí ve svém životě sám. Člověk může přijmout svoje problémy a těžkosti a zvolit si život ve stresu a nemoci, nebo se rozhodne jim čelit a pracovat na svém rozvoji. Máme právo si vybrat. Pokud se sami rozhodneme řešit svoje problémy a přijmout zodpovědnost za vlastní život, potom může být metoda LSVJ nápomocná. Odměnou za tuto snahu bude pocit svobody, uvolněnosti a radosti ze života. 

     Vše, co se děje v našem životě, není náhoda. Jsou to lekce života, které jsou nám uštědřovány. A způsob jakým se k nim postavíme, rozhodne, zda se budou opakovat nebo jich není již zapotřebí.

      Na problém nenahlížejme  tak, že se ptáme: "Proč se mi to děje?"

Ptejme se: "Co mi daná situace má přinést, na čem mám zapracovat?"

A v tom může LSVJ  velmi pomoci. Pochopíme-li důvod, máme řešení. Pak není důvod ke stresu a strachu z dané situace, strachu z nemoci. A to přináší pocit klidu.

      Vyšší Já může rovněž pomoci při rozhodování problémů. Zda je dané rozhodnutí přínosem či nikoliv. Z kolika procent je výhodné.  Práce s Vyšším Já otevírá cestu k dalším možnostem v životě.

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Příběh z praxe

(Vnitřní rovnováha , 19. 3. 2019 15:16)

Občas mi do života přijde klient, který mi ukáže, že má práce má hlubší smysl. Ještě před několika lety byl její život běžný, jako pro každého, než se dozvěděla, že dcera je vážně nemocná. Řešily se onkologické zdravotní problémy dlouhé dva roky. Po léčbě, ale od prosince 2018 neustálé bolesti bříška. Zvracení 10-18x v měsíci. Klientka nedokázala opustit svému partnerovi, že ji v daném období opustil. Nabídla jsem klientce LSVJ na dálku, aby se vyčistily všechny programy, bloky, které ovlivňovaly i dceru, neboť jsou velmi propojené. V den, kdy mělo čištění proběhnout se má duše napojuje a připravuje na daný úkon. A ejhle. Nebude to tak snadné. Začalo mi být zle a vzpomněla jsem si na její dceru. Ocitla jsem se v její kůži a čištění začalo skrze mě a objímání mísy. Říkala jsem si, jak to zvládá dítě tolikrát v měsíci. Uvědomila si klientka, že dcera jen přetahuje stres, emoce z ní. Druhý den jsem se nevzdala a čistila. Klientka tam měla program, že trestá skrze nemoc druhé a mnoho dalších omezujících přesvědčení. No bingo. Po čištění nastala změna. Klientka dokázala odpustit muži. Dívá se na něj jinak. Začala se radovat, vnímat pozitivněji život. Přestala kouřit, což prý vykouřila i krabičku denně. Pak jsme se po pár dnech dohodly na čištění dcery. A jsem nesmírně vděčná za skvělé zprávy, že dcera od té doby nezvrací. Nebolí už bříško. Všechna vyšetření jsou v pořádku a může si opět hrát, jako každé 10.leté dítě. Po dalším čištěním na práci, klientka dokáže odmítnout práci a zná svou hodnotu a řekne si kolik chce a co chce. Je super vnímat změny, které mohou obohatit život k lepšímu. Sice tato technika nenahrazuje lékařskou péči. Ale osobně se moje dcera vyhla zákroku díky cysty na vaječníku. Po čištění cysta praskla. 5 let si kožní u mě nevěděla rady z bradavicí na patě. Po čištění za 14 dní zmizela a do měsíce se rána shojila, neboť byla hluboká. Zablokovanou páteř jsem si uvolnila a během pár hodin bez bolesti. Vyčistila jsem si díky této technice vztah s dcerou, kdy jsme nedokázaly najít společnou řeč. Pomáhá ujasnit si priority, zbavit se negativních pocitů a změnit pohled na život k lepšímu. Nikdy nevím, kde mě průvodci nasměrují a co vše u klienta umožní vyčistit, ale jsem vděčná, že když člověk chce, věří, zázraky se dějí, kde ani medicína nezná řešení.

S láskou Iris
Irena Gulová
Vnitřní rovnováha
www.vnitrnirovnovaha.cz

Děkuju..:-)

(Lenka, 24. 2. 2019 20:58)

Když už nevíte kudy kam, Irenka vám pomůže. Zase se najednou můžete nadechnout, najít vnitřní klid a být šťastný.Zase jste to vy.. Zase dokážete vstát a jít dál, řešit problémy,pracovat na sobě..a být vpohodě. Najednou záříte.. Děkuju Irčo :-)

Re: Děkuju..:-)

(Vnitřní rovnováha , 25. 2. 2019 9:56)

Děkuji. S láskou Iris

S láskou...

(Bára , 18. 2. 2019 19:33)

Děkuji!! Ani snad neumím vyjádřit slovy svůj dík!! Díky paní Ireně a LSVJ jsem si konečně urovnala myšlenky ve své hlavě,začala myslet pozitivně, uvědomila si svůj podíl viny,znám svůj smysl života. Posunulo mě to více než dopředu. Ani jsem od toho tolik nečekala.. Obrovské děkuji! ❤️

Re: S láskou...

(Vnitřní rovnováha , 25. 2. 2019 9:55)

Děkuji. S láskou Iris