Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz karet Lenormand

img_20180226_100541.jpg

Co vše se můžete naučit na kurzu karet Madam Lenormand?

Můžete se naučit významy všech 36 karet. K čemu karty slouží a jak s nimi pracovat a vykládat z nich. Dozvíte se více o historii karet Lenormand, jaké druhy existují. Seznámíte se s kartářskou etikou. Jak o karty pečovat, neboť tato část je opomíjena. Kdy je vhodné nebo nevhodné použít karty. Jak pokládat otázky. Jaké jsou druhy výkladů a hlavně práce s velkou tabulí. Roční období.

 

Co se můžete dozvědět o jednotlivé kartě?
 
Význam obrázku, klíčová slova a popis dané karty. Numerologii a astrologii. Význam všeobecný, vztahový, pracovní, zdravotní. Časové údobí, kombinace s ostatními kartami. Význam karetního domu.
 
 lenormand-2.jpg 

Kdo se může karty naučit vykládat?

Z pohledu kartářek, které znám a také z dostupné literatury, se může karty naučit každý svou pílí a trpělivostí. Je to velice časově náročný proces učení, který je někomu daný více, někomu méně. Je mnoho lidí, co toto učení časem vzdá, neboť je to učení na celý život. Kdo má tuto cestu danou, nikdy již karty neodloží, protože budou už po zbytek jeho života jeho součástí.

Čím více víme, tím více vidíme i své mezery a co vše je třeba se doučit. Vždy je co zdokonalovat. Hodně lidí má silně vyvinutou intuici, že obrázky z karet na něj mluví sami či vidí i vize, jako by koukali na film. Samozřejmě je mnoho lidí, co může maximálně vykládat pro svou potřebu, a nejsou schopni vyložit druhému nebo potřebují k výkladu hodně informací od klienta, ať mohou se něčeho chytnout.

Je to veliká zodpovědnost, neboť každé slovo, které kartář/ka vysloví, si může klient vzít za své a může napáchat mnoho škod. Proto je také velice důležité umět vážit slova, být částečně i psychologem, ať víme, jak s daným člověkem mluvit a jak dané životní situace správně podat. Je to hodně o samotném postoji člověka, zda má odvahu a také svědomí v tomto poslání, které předávají karty. Pokud kartář/ka nepřistupuje k výkladům zodpovědně, může mnoha lidem uškodit, což se ji/jemu samozřejmě vrátí zákonem karmy.

Základ pro každou kartářku je mít úctu ke kartám. Neodmítat jejich sdělení, tím je odmítáme a urážíme. Také je velice podstatná věc dodržovat karmický řád. Neboť překročení tohoto řádu je přísnější, než si lidé skutečně myslí. Vše, co kartář/ka zneužije, uškodí nebo se zachová proti karmickému řádu se ji/jemu obratem vrátí, než se otočí a to i s úroky. Samozřejmě, že se může stát, že také budou schopnosti kartářky díky přestupkům uzavřené vyššími silami nebo se o ni budou šířit špatné reference, což ji donutí činnost ukončit.

 

koule-253x300.jpg

 

Kurzy karet Lenormand:

1* kurz Lenormand pro začátečníky 1. část - význam 1-18 karty a základy 
2* kurz Lenormand pro začátečníky 2. část - význam 19-36 karty a malý výklad 
3* kurz Lenormand pro pokročilé - práce s velkou tabulí, výklady

Samozřejmě není problém zrealizovat kurz pro 6 lidí.

V případě individuálního kurzu karet Lenormand

(osobně nebo přes skype)

V tomto kurzu si můžete sama určit, co se chcete naučit a co budeme v daných hodinách probírat. Můžou to být základy nebo jen rozbor velkých výkladů. Je to o vzájemné domluvě, na jakou část výuky máte zájem se zaměřit. 

Individuální kurz má mnoho výhod, neboť každý studuje jiným tempem a každý člověk potřebuje jiný učební přístup. Zvolíte si i své tempo a jak často se společně uvidíme u další lekci.

4000 Kč / 10 lekcí 60 minutových

Kurz pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Dle vaši volby se zaměříme na oblast, kterou potřebujete lépe pochopit a naučit. Ať jde o základy, významy karet, kombinace, domy, malé či velké rozbory. Práce s velkou tabulí.


Intenzivní kurz karet Lenormand pro začátečníky a mírně pokročilé

17. - 18.3.2018

sobota - neděle 10-17/18 dle potřeby dokončení rozdělaného tématu.  
13-14  vždy pauza na jídlo (restaurace nebo objednání pizzy)
Během kurzu 5-10 minutové pauzy dle potřeby všech zúčastněných.
Pro 6 - 8 osob. Platbou na účet, máte zarezervované místo na kurzu. 

Co se naučíte:
Základy výkladu, historie karet, význam všech 36 karet - všechny životní oblasti - vztahy, práce, zdraví, numerologie, astrologie. Malý, velký výklad, orientace ve velké tabuli, domy. 


Pro koho je kurz určen:
Jste začátečníci nebo pokročilí ve znalosti karet Lenormand. Zajímá vás, jak vyčíst podstatné informace z celého výkladu pro správná rozhodnutí ve svém životě. Pojďte najít jednoduchost v komunikaci s kartami. 
Odkrývají podvědomé vzorce, strachy a události, o kterých jste vnitřně přesvědčení a tím si tvoříte svou realitu. Uvědoměním si svých bloků, strachů, můžete změnit svůj život k lepšímu. 


Můžete objevit své schopnosti, napojení na intuici. Od významu jednotlivých karet se dostaneme přes kombinace karet, k práci ve velké tabuli, která je často záhadou, jak v ní číst. Pokud vás kurz nadchne, můžete využít jednodenní kurz pro pokročilé na čtení výkladu z velké tabule. Bližší informace u lektora kurzu.

Cena kurzu za víkend 2100 Kč/85 EU platba nejpozději do 9.3.2018 na účet. Platbou do 28.2. na účet cena 1800 Kč/ 73 EU.
Variabilní symbol 171832018
Do poznámky - kurz karet Lenormand

Číslo účtu: 1649521016/3030

IBAN: CZ79 3030 0000 0016 4952 1016

BIC: AIRACZPP

Storno podmínky za zrušení akce ze strany klienta: 
Platbou souhlasíte s podmínkami storna akce. 
Storno do 14 dní před akcí bez udání důvodu, činí administrativní storno poplatek 350 Kč/ 15 EU vč. DPH.
Storno 13-7 dní před  akcí, činí 30% z ceny akce vč. DPH.
Storno 6-3 dny před akcí, činí 40% z ceny akce vč. DPH.
Storno 2-1 den před akcí, činí 50% z ceny akce vč. DPH.
V případě, že klient neučiní storno vůbec, nedostaví se a neúčastní se části nebo celé akce, platí storno 100% z ceny akce vč. DPH.


Z kurzu audio nahrávka zaslána na email na stáhnutí. 
Sebou sešit, psací potřeby, karty, přezůvky, pití.
Lze udělat čaj, káva, ječmen za poplatek. 

image1521995523064.jpg

img_20180614_210444.jpg